TRENER JACOBSA ZAPOWIADA AGRESYWNĄ PRESJĘ W WALCE Z CANELO

Niecały miesiąc pozostał do wielkiej walki mistrza świata WBC i WBA wagi średniej, Saula Alvareza (51-1-2, 35 KO) z mistrzem Danielem Jacobsem (35-2, 29 KO). Jeżeli 4 maja wygra Meksykanin, może się znaleźć na szczycie list P4P, ale trener Jacobsa zapowiada ostrą ofensywę.

- Chcę, żeby Danny był agresywny i aktywny w ataku. Ma wywierać taką presję, jakiej jeszcze nigdy nie wywierał. Będzie przy tym wykorzystywał swój rozmiar, zasięg, szybkość, siłę uderzenia, na pewno będzie w tej walce agresorem, chcemy mieć cały czas kontrolę - powiedział Andre Rozier podczas rozmowy po kontrolnym ważeniu obu zawodników.

ALVAREZ I JACOBS W LIMICIE >>>

- Jacobs to najtrudniejszy do pokonania i rozpracowania rywal, jakiego można wybrać dla Canelo. Zadaje wiele kombinacji, nie cofa się w linii prostej, dużo rusza się na boki, żeby zmusić rywala do ciągłego myślenia w ringu - dodał promotor Canelo, Oscar De La Hoya.

- Jestem naturalnym kontrbokserem, ale będę musiał ruszyć do przodu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie jestem pewien, jak zacznę walkę, w jakim stylu będę boksował, jednak będziemy gotowi na wszystko - rzekł jak zwykle oszczędny w słowach Canelo.

- Czasami główny plan nie działa. Plany rezerwowe mogą natomiast zadziałać doskonale. Jestem niesamowitym atletą, nie tylko wojownikiem. Będę używał moich naturalnych atutów, między innymi agresji i szybkości - stwierdził na koniec Jacobs.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: werus
Data: 09-04-2019 20:42:43 
Daniel jest duży...Przy okazji dziś oglądałem jakąś kompilację różnych dziwnych akcji pt "Like a boss" i co widzę: Obok śmiesznych filmików pojawia się migawka z walki Próg vs Jacobs, kiedy Daniel nie był w stanie trafić Dimitrija, który demonstrował wspaniałe uniki. Piróg to był jednak gość.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 09-04-2019 21:30:47 
Fakt, Piróg świetnie sziftował, do tego Daniel miał raptem 23 lata i jeszcze nie byl tak uksztaltowany. Ta walka to faktycznie najlepsze mozliwe zestawienie, GGG, Canelo i Jacobs to najlepsi zawodnicy na chwile obecna i walki miedzy nimi to najwyzszy poziom w sredniej. Bardzo mnie ta walka ciekawi.. i co sie stanie z Canelo jezeli przegra w jakis "dosadny" sposób, bo wiadomo jaki wynik będzie przy równej walce.
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 10-04-2019 02:06:52 
Szkoda, ze Pirog juz nie walczy {jakas kontuzja kregoslupa}. Mial walczyc z GGG w jego inauguracyjnej walce na HBO. Wtedy zamiast niego wskoczyl G. Proksa. Jacobs jesli nie znokautuje Cynamona, lub chocby w ktorejs z rund nie posle go na dechy, to przegra decyzja sedziow.Wszak Canelo to zlota kura Oskarka i nie ma prawa byc przedwczesnie zarznieta. Moze gdzies po 40-dziestym roku zycia kiedy mieso jest juz stwardniale i niesmaczne.
 Autor komentarza: starycap2
Data: 10-04-2019 16:38:08 
Jeżeli udałoby mu się zawalczyć na poziomie takim jak walczył z GGG to walkę wygra.Jeżeli tylko przetrwa a będzie lepszy to dadzą zwycięstwo Canelo.Sędziowanie zeszło na psy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.