Archiwum wiadomości z dnia: 2019-04-08

 
DED BOXING CUP 2019 - KARPACZ

Zapraszamy na inaugurację ciekawego i dobrze zapowiadającego się starcia, odradzającego się 'Walecznego Ducha' Dolnego Śląska z reprezentacjami innych krajów - kto dokładnie zawalczy, dowiemy się po oficjalnej ceremonii ważenia, ale już teraz zapraszamy na dwa dni walk do Karpacza. Szczegóły w rozwinięciu.


USYK OBOWIĄZKOWYM PRETENDENTEM WBO?

Według Aleksandra Krasiuka z ukraińskiego oddziału grupy K2 Promotions, prezydent federacji WBO Paco Valcarcel zagwarantował, że Aleksander Usyk (16-0, 12 KO) uzyska niedługo pozycję obowiązkowego pretendenta do tytułu mistrzowskiego w wadze ciężkiej, który w tej chwili znajduje się w posiadaniu Anthony'ego Joshuy.STEVE ROLLS POTENCJALNYM RYWALEM GOŁOWKINA 8 CZERWCA

Niedawno pisaliśmy, że rywalem byłego króla wagi średniej Giennadija Gołowkina (38-1-1, 34 KO) w jego debiucie na platformie DAZN będzie prawdopodobnie Hassan N'Dam N'Jikam. Teraz pojawił się drugi potencjalny rywal. Obóz Gołowkina złożył bowiem oferty zarówno obozowi N'Jikama, jak i przedstawicielom Steve'a Rollsa (19-0, 10 KO), mało znanego szerszej publiczności pięściarza z Kanady.


OSTATNIE TANGO W SPODKU I WODZIREJE POLSKIEGO BOKSU

Sobotnia gala 'Ostatni taniec' zorganizowana przez Mateusza Borka w katowickim Spodku rozgrzała do czerwoności bokserskie środowisko w Polsce i odbiła się także szerokim echem w światowych mediach branżowych. Jakie znaczenie dla polskiego boksu będzie miała działalność MB Promotions i ewentualna konkurencja z Andrzejem Wasilewskim?