WAŻENIE: PATRYK SZYMAŃSKI vs ROBERT TALAREK

Tak naprawdę to może być walka tego wieczoru. I chyba w tej parze najtrudniej wskazać faworyta. Zobaczcie jak Patryk Szymański (19-1, 10 KO) i Robert Talarek (23-13-2, 15 KO) wyglądali dziś podczas ceremonii ważenia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: southpaw
Data: 05-04-2019 23:40:03 
Mocno kciuki za Robertem. Człowiek z charakterem, ciężko i uczciwie pracujący na chleb. Szymański już dostał w prezencie wygraną z Villalobosem, więcej nie ugra.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 06-04-2019 06:43:02 
Jeżeli Szymański przegra z Talarkiem to ma po karierze. Wszystko będzie zależało od sędziów. Talarkowi jedno więcej L nie zrobi różnicy, a Szymańskiego zrzuca do ligi journeymanów.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 06-04-2019 08:56:48 
ja nikomu nie kibicuje w tej walce, wydaje mi sie ze talarek przelamie miekkiego Szymanskiego mimo, ze jest gorszym bokserem. Co do obydwu Panów - Szymanski to ulizany arogant, który gdyby nie gwiazdorzył miałby wszystko czego potrzebuje jakis tam bokser (chodzi mi o zaplecze). Talarek - gosc, który nie sparuje i nie robi obozow przed walkami bo szkoda mu kasy na przygotowania. Jeden mial mozliwosci i byc moze za maly talent i za bardzo gwiaazdorzyl, drugi mial jakis tam talent ale tez to po prostu olal, na rzecz etatu. Obydwaj nie grzesza wiec inteligencja i po prostu zmarnowali to co dostali. Szymanski wyglada tu, chyba pierwszy raz w karierze jakos "zdrowo" fizycznie, jezeli nie poplacze sie po bombach Talarka to ma szanse wygrac na pkt, ale jakos wątpie żeby ot tak stal mężczyzną, chociaz kto wie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.