MAIDANA CHCE TRZECH WALK DO KOŃCA ROKU

Jeszcze w marcu informowaliśmy Was o tym, że Marcos Rene Maidana (35-5, 31 KO) stracił już ponad jedenaście kilogramów i ostro zasuwa do planowanego wstępnie na czerwiec powrotu. Argentyński bombardier zamierza narzucić sobie mocne tempo również jeśli chodzi o starty.

Kandydatem do starcia z byłym mistrzem świata kategorii super lekkiej i półśredniej jest na ten moment Phil Lo Greco (28-4, 15 KO). Pierwsza walka ma odbyć się w wadze junior średniej, natomiast kolejne już w półśredniej. Za ten występ ma dostać milion dolarów. Za kolejny pojedynek - już w dywizji półśredniej, "El Chino" ma dostać już 3 miliony dolarów. Jeśli wygra obie potyczki, za trzecią może dostać nawet 10 milionów.

Jak teraz wygląda sytuacja Marcosa? Kilogramy nie schodzą już tak szybko, ale od momentu rozpoczęcia obozu jest ich mniej o czternaście. Cztery tygodnie i czternaście kilogramów - to robi wrażenie. Dawny champion chce się spieszyć i do końca roku stoczyć trzy walki - w czerwcu, potem wrześniu, a na koniec w grudniu.

- Chcemy trzech walk w tym roku. W pierwszej damy jeszcze Marcosowi kilka funtów więcej, by mógł się trochę oswoić z ringiem po zbiciu tylu kilogramów, ale w drugiej walce na pewno będziemy już gotowy na kategorię półśrednią - deklaruje Alex Ariza, sławny trener od przygotowania fizycznego, który pomaga Argentyńczykowi w powrocie do dawnej formy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 05-04-2019 12:10:18 
Byłoby świetnie gdyby narzucił taką aktywność .
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 05-04-2019 12:42:25 
Niestety przykład sportowca, któremu duża kasa zrobiła wodę z mózgu. Należy mieć nadzieję, że chwilowo. Choć stracił kilka lat, najlepszych lat.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 05-04-2019 12:56:10 
Najlepszy pojedynek z jego udziałem do zorganizowania i tak minął bezpowrotnie(Maidana vs Matthyse) można tylko obejść się smakiem.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 05-04-2019 15:34:00 
Autor komentarza: WalterAlfa

skąd takie info? może decyzja o zakonczeniu kariery byla swiadoma i dopiero po latach wrócił głód boksowania, nie widziałem info jako by Maidana przetrwonił majątek. To, że zrezygnował z boksu na rzecz dostatniego, spokojnego zycia nie znaczy że wraca teraz tylko po to żeby mieć na rachunki.

Chyba, że przeoczyłem info o problemach finansowych lub woda z mózgu nazywasz chęć zarobienia kolejnej duzej kasy.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 05-04-2019 19:49:34 
eee tam, jak nie da rady zrzucić to najwyżej ostatnią walkę zrobi w cruiser. Ciekawe jak się będzie prowadził między walkami?
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 05-04-2019 22:12:34 
Chodziło mi o to, że zamiast iść za ciosem po walkach z Floydem i coś konkretnego osiągnąć zaczął tyć... Było nawet zdjęcie kiedyś, chyba w cruiser by się wtedy nie zmieścił :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.