Archiwum wiadomości z dnia: 2019-04-03

 
ESTRADA O REWANŻU Z RUNGVISAIEM: POSZUKAM NOKAUTU

Do drugiej walki Juana Francisco Estrady (38-3, 26 KO) z mistrzem świata WBC wagi super muszej Srisaketem Sor Rungvisaiem (47-4-1, 41 KO) dojdzie 26 kwietnia w Inglewood. W pierwszym pojedynku w lutym zeszłego roku górą był ''SSR'', który zwyciężył większościową decyzją, ale Estrada nie zamierza tym razem zostawiać werdyktu w rękach sędziów.

CHRI EUBANK JR TRENUJE Z VIRGILEM HUNTEREM

Niepokorny Chris Eubank Jr (28-2, 21 KO) przez lata pracował niemal bez trenera, lecz wreszcie zdecydował się to zmienić. W swojej ostatniej, zwycięskiej walce z Jamesem De Gale'em miał w narożniku Nate'a Vasqueza, a teraz pracuje podczas dwutygodniowego pobytu w Ameryce z samym Virgilem Hunterem.ROBERT PARZĘCZEWSKI: TERAZ CZUDINOW, POTEM TYTUŁ EUROPEJSKI

- Chcę wygrać, dopisać do rekordu znane nazwisko, potem trochę odpocząć na wakacje, by pod koniec roku zaatakować tytuł mistrza Europy - mówi Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO), który w najbliższą sobotę skrzyżuje rękawice z Dmitrijem Czudinowem (21-4-2, 13 KO). Rosjanin przez ponad rok piastował pas federacji WBA wagi średniej w wersji tymczasowej.