KASH ALI WYSTOSOWAŁ OFICJALNE PRZEPROSINY

Negatywny bohater ostatnich dni w brytyjskim boksie, Kash Ali (15-1, 7 KO), który na gali w Liverpoolu ugryzł Davida Price'a (24-6, 19 KO), wystosował oficjalne przeprosiny i liczy na przebaczenie kibiców oraz środowiska bokserskiego.

BELLEW WZYWA DO UKARANIA ALEGO >>>

Gwoli przypomnienia: gdy splątani w klinczu bokserzy padli w piątej rundzie na deski, leżący na przeciwniku Ali ugryzł go w brzuch. Podczas wcześniejszych rund próbował również z różnym skutkiem gryźć ramiona Price'a i atakować głową. Oczywiście walkę przerwano i ogłoszono zwycięstwo olbrzyma z Liverpoolu. Po walce Ali został obrzucony kubkami z piwem i ostro potępiony przez środowisko. Wstrzymano także wypłatę jego wynagrodzenia i ukarano wstępną dyskwalifikacją.

- Przepraszam za moje niedopuszczalne zachowanie w walce z Davidem Price'em. Przepraszam wszystkich kibiców boksu, członków mojego teamu, Brytyjską Komisję Bokserską, Davida Price'a, jego team i jego rodzinę. Ogromnie mi wstyd za moje czyny i za to, w jaki sposób rozegrała się ta walka. Nie wytrzymałem presji tego wydarzenia, a ci, którzy mnie znają, również David, mogą zaświadczyć, że moje sobotnie zachowanie podczas walki nie jest prawdziwym obrazem mojej osoby - oświadczył Ali, dodając jednocześnie, że David Price przyjął jego przeprosiny. Alego czeka teraz przesłuchanie przed Brytyjską Komisją Bokserską i prawdopodobnie bardzo surowa kara.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-04-2019 06:21:57 
Wiadomo, zachowanie prostackie ale rozdmuchane do granic możliwości. Nie takie rzeczy działy się w ringu. Taka sytuacja przyniesie obu więcej promocji niż ich dokonania ringowe.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 04-04-2019 12:35:32 
niektore zachowania w ringu moga byc ciekawym materialem dla jakis psychiatrow, co trzeba miec w glowie zeby gryzc w brzuc, odgryzac ucho czy celowo walic z bani lub w jaja. Rozumiem niemoc, frustracje itd ale "normalny" czlowiek np. nie radzac sobie i majac swiadomosc, ze np. jest na innym poziomie i nie jest wstanie nic zrobic powinien po prostu zrezygnowac z dalszej potyczki lub zaakceptowac to i wrzucic defence mode. Juz duzo bardziej "taktownym" byl placzacy McCall, a nawet bardziej "sportowe" jest udawanie kontuzji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.