BRANDON ADAMS WYBRAŁ CHARLO ZAMIAST GOŁOWKINA

Brandon Adams (21-2, 13 KO) był kuszony zarówno przez Jermalla Charlo (28-0, 21 KO) jak i Giennadija Gołowkina (38-1-1, 34 KO). Wygląda na to, że wybrał ofertę starcia z Amerykaninem.

Przypomnijmy, że w podobnej sytuacji był przez moment Kamil Szeremeta. On również dostał zapytanie od obu zespołów. Ale priorytetem na czerwiec dla trenera Fiodora Łapina jest Krzysztof Głowacki, więc Kamil poczeka cierpliwie na swoją szansę. A tak niewątpliwie znów się pojawi w niedługim czasie.

Adams wybrał podobno ofertę starcia z Charlo, który piastuje pas WBC wagi średniej w wersji tymczasowej. Pojedynek o ten tytuł ma odbyć się 15 czerwca podczas gali w Houston, którą relacjonować będzie stacja Showtime. Adams wyrobił sobie nazwisko wygrywając turniej The Contender. W ramach tego projektu odprawił czterech wartościowych rywali, w tym gwiazdę ringów olimpijskich Jewgena Chytrowa czy Shane'a Mosleya Jr, syna wielkiej legendy boksu.

Przypomnijmy, że Gołowkin ma zadebiutować na antenie platformy DAZN tydzień wcześniej - 8 czerwca. Podczas tego samego wieczoru Maciej Sulęcki (28-1, 11 KO) ma zaatakować mistrza wagi średniej federacji WBO, Demetriusa Andrade (27-0, 17 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 02-04-2019 10:53:01 
No i bardzo dobrze że wybrał Charlo, bo taki rywal dla Kazacha (mimo że to jego debiut na DAZN) rzekłbym, tragiczny..
 Autor komentarza: leon84
Data: 02-04-2019 11:47:11 
Up
I co za różnica.Teraz Golovkin weźmie Szeremete albo kogoś jego pokroju.I tak rywal będzie tragiczny,a może szeremeta dostanie swoją szansę na zarobienie dużej kasy(na sukces sportowy to szanse sa 100-0 %)
 Autor komentarza: MLJ
Data: 02-04-2019 12:21:29 
Szeremeta jest jednak lepszym wyborem niż Adams, choć tez oczywiście nie wymarzonym rywalem. Mimo że to ten sam poziom co Amerykanin to jednak jest wysoko w WBC jest niepokonany i ma tytuł mistrza europy..
pewnie że GGG powninien dostać w debiucie na DAZN gościa pokroju Andrade, ale najwyraźniej szykowany on będzie dla Kazacha na rywala numer dwa, chyba że Maciek pokrzyżuje plany, czego chyba każdy by chciał.
 Autor komentarza: leon84
Data: 02-04-2019 12:40:49 
Tylko i wyłącznie na papierze.z całym szacunkiem dla Szeremety ale on nikogo nawet dobrego nie pokonał.Co najwyżej przeciętniaków.Adams ma chociaż na rozkładzie Mosleya Jr,Walkera,czy Chytrowa.Gdyby doszło do wwalki Adams-szeremeta,to Adams dla mnie faworytem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 02-04-2019 15:01:38 
Z wymienionych przez Ciebie znam tylko Chytrowa, który choc był świetnym amatorem, na zawodowstwie kompletnie zawiódł. Tak więc resume też ogólnie bez szału.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.