SHANNON BRIGGS ZWRÓCIŁ SIĘ DO BBBofC O LICENCJĘ

Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO) oskarżył kilka dni temu Eddie Hearna o to, że przyblokował jego walkę z Davidem Haye'em. Amerykanin zamierza wrócić na ring i zrobić to właśnie w Wielkiej Brytanii.

Były mistrz świata wagi ciężkiej pozostaje nieaktywny od blisko trzech lat. Pokonał wtedy - w Anglii, już w pierwszej rundzie Emilio Ezequiela Zarate. Teraz zwrócił się z prośbą do BBBofC o przyznanie mu brytyjskiej licencji na starty. To otworzyłoby mu drogę do ewentualnej walki na jednej z brytyjskich gal.

- Ludzie fajnie tu na mnie reagują, to są świetni kibice i bardzo chętnie tu zawalczę. Mam nadzieję, że British Boxing Board of Control przyzna mi licencję. Mógłbym walczyć w Ameryce, jednak chcę zaboksować tutaj, w czerwcu lub lipcu - mówi "Let's go Champ".

- Chętnie wystąpię na rozpisce gali Tysona Fury'ego. Na pewno nigdy się nie poddam. Kilka tygodni temu rozmawiałem z Tysonem, to naprawdę świetny facet. Boksuję całe życie i po prostu chcę się tym dobrze bawić - dodał Briggs.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-03-2019 05:38:44 
Bardzo prawdopodobne że wystąpi na undercardzie Furego, podobno Fury mu to zaproponował. Lubię Briggsa, mega pozytywny gość ale wolałbym żeby już nie boksował a przynajmniej z nikim poważnym.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 28-03-2019 06:14:13 
teanshin
Dlaczego na kończyć ? Przecież, ostatni raz przegrał z Vitalijem w 2010 i ma WIN streak 9 od tego czasu, powinien być s czubach rankingu
 Autor komentarza: boloyeoung
Data: 28-03-2019 06:48:28 
lec goł czemp
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 28-03-2019 08:55:40 
Look at him , its the Champ !!! Yeah !!!
LETS GO CHAMP !!!!
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-03-2019 18:51:10 
Autor komentarza: Piesel
Z czystej sympatii, nie chce żeby w ringu wyglądał jak human punching bag, coś jak Steverne z Joycem. Szkoda by mi było chłopa. Może poboksować z pięściarzami jak Zimnoch, Siwy czy ktoś tam z 2-3 ligi UK, ale w pierwszej lidze zrobią z niego chłopca do bicia, to już nie te lata, co udowodniła walka z Zumbano, takich kiedyś odprawiałby w 30 sekund. Po za tym 3 lata nie boksował.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.