BRANDON ADAMS JAK SZEREMETA - KUSZONY PRZEZ GOŁOWKINA I CHARLO

Andrzej Wasilewski w rozmowie z BOKSER.ORG podkreślił, że choć Kamil Szeremeta (19-0, 4 KO) ma oferty zarówno od Jermalla Charlo (28-0, 21 KO) jak i Giennadija Gołowkina (38-1-1, 34 KO) na czerwiec, to nie podejmie teraz wyzwania. Wszystko dlatego, że jego trener Fiodor Łapin będzie wtedy zajęty Krzyśkiem Głowackim, który ma walkę w półfinale turnieju WBSS.

Gołowkin - jeden z najmocniej bijących pięściarzy bez podziału na kategorie, w połowie czerwca stoczy pierwszą z sześciu walk na antenie platformy DAZN. Kamil jako mistrz Europy i wysoko notowany pięściarz był jednym z kandydatów do starcia z GGG, lecz teraz wyłonił się inny faworyt - Brandon Adams (21-2, 13 KO). Pisaliśmy o tym już tydzień temu, ale...

Tak jak Szeremeta miał propozycję zarówno od Gołowkina, jak i Charlo, tak samo kusi się teraz Adamsa z obu stron. Zawodnik ma czas do końca tygodnia, by podjąć decyzję. Bo do końca tygodnia rywala chce już znać Gołowkin. Kazach rozpoczął przygotowania do walki, fajnie byłoby więc wiedzieć, z kim się zaboksuje...

- Nie zdecydowaliśmy jeszcze, ale do końca tygodnia powinniśmy już wiedzieć kto będzie przeciwnikiem - potwierdza Abel Sanchez, szkoleniowiec Gołowkina.

Poniżej przypominamy Wam naszą rozmowę z szefem Knockout Promotions.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 27-03-2019 12:29:02 
przyznam szczerze, że nie mam pojęcia jak walczy Polak, on ma w ogóle jakiś podjazd do top10 mw?
 Autor komentarza: konrados113
Data: 27-03-2019 15:17:32 
Szeremeta jest solidnym bokserem, a to jest zdecydowanie za mało żeby mierzyć się z TOP 5. Nie widzę go jako wygranego ani z Gołowkinem ani z Charlo.
 Autor komentarza: lynce
Data: 27-03-2019 16:51:51 
Chyba żadnemu polskiemu z wagi średniej nie życzę spotkania z GGG
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.