Archiwum wiadomości z dnia: 2019-03-20

 


OBÓZ YARDE CHCE WALKI Z KOWALIOWEM NA STADIONIE EMIRATES

Trener i menadżer Anthony'ego Yarde (18-0, 17 KO), Tunde Ajayi przekonuje, że możliwa jest walka jego podopiecznego z mistrzem świata WBO wagi półciężkiej, Siergiejem Kowaliowem (33-3-1, 28 KO) na londyńskim stadionie Emirates. Yarde jest w tym momencie obowiązkowym pretendentem do tytułu WBO, a obozy Brytyjczyka i Rosjanina dostały niedawno od federacji 30 dni na negocjacje.OSTATECZNIE JOHNSON DLA GORMANA W SOBOTĘ

Wczoraj pisaliśmy dość obszernie o rywalizacji Daniela Dubois (10-0, 9 KO) z Nathanem Gormanem (15-0, 11 KO) i najświeższych wieściach z obozu Gormana. Jeszcze kilkanaście godzin temu wydawało się, że Nathan zmierzy się w najbliższą sobotę z Christopherem Lovejoyem, który miał zastąpić anonsowanego wcześniej Fabio Maldonado. Ostatecznie jednak Brazylijczyka zastąpi doskonale znany weteran Kevin Johnson (34-12-1, 18 KO).OUMA NOWYM RYWALEM CZERKASZYNA, ZASTĄPIŁ McDONAGHA

Były mistrz świata wagi junior średniej Kassim Ouma (29-12-1, 18 KO) zastąpi JJ McDonagha jako rywal Fiodora Czerkaszyna (11-0, 7 KO) podczas sobotniej na gali Knockout Boxing Night #6 w Łomży, której walką wieczoru jest starcie Krzysztof Włodarczyk vs Aleksandru Jur. Irlandczyk McDonagh poinformował organizatorów o poważnej infekcji organizmu, która uniemożliwia mu walkę z Czerkaszynem.

HEARN MOCNO NACISKA NA WBC W SPRAWIE WALKI WHYTE vs WILDER

Dillian Whyte (25-1, 18 KO) chce uzyskać pozycję obowiązkowego pretendenta do tytułu WBC, będącego w tej chwili w rękach Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO), który zmierzy się z Dominicem Breazeale'em 18 maja na Brooklynie. Whyte i jego promotor Eddie Hearn spotkają się z prezydentem WBC Mauricio Sulaimanem w najbliższy weekend i będą się starali wywrzeć na nim mocny nacisk.

BOKS DLA WSZYSTKICH

Na początek kwietnia przewidziano ciekawą inicjatywę dla wszystkich chcących sprawdzić się w ringu. Sobota bokserska została podzielona na cztery grupy - szczegóły w rozwinięciu.