BARRY HEARN: KIBICE TERAZ WIDZĄ, ŻE TO WILDER UNIKA JOSHUY

- On unika Anthony'ego - przekonuje Barry Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), komentując ostatnie ruchy Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO). Mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC odrzucił wartą 100 milionów dolarów ofertę od DAZN. W jej myśl Wilder miał stoczyć trzy walki, w tym dwie właśnie z Joshuą.

"Brązowy Bombardier" najbliższy pojedynek rozegra 18 maja na Brooklynie, mierząc się z oficjalnym pretendentem do tronu WBC, Dominikiem Breazeale'em (20-1, 18 KO). Z kolei AJ 1 czerwca w Nowym Jorku wystawi na szalę swoje pasy IBF/WBA/WBO w konfrontacji z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO).

- Fakt, że Wilder odrzucił ofertę na sto milionów, pokazuje co on tak naprawdę myśli. Kibice są mądrzy i widzą doskonale, że ten facet po prostu nie chce wyjść do ringu z Joshuą. On może sobie teraz wygadywać różne rzeczy, jednak kibice widzą, że do tej walki nie dojdzie z naszej winy, tylko z jego. Wilder wiążąc się z Showtime sprawił, że teraz znacznie trudniej będzie dograć walkę unifikacyjną. Próbowaliśmy to ułatwić, mój syn Eddie składał mu różne oferty, ale nic z tego nie wyjdzie. Mógł zebrać sto milionów za trzy walki, on tymczasem woli zarabiać też nieźle, ale za dużo łatwiejsze i mniej ryzykowne potyczki. To samo zresztą zrobił Tyson Fury podpisując umowę z ESPN. W tej chwili Joshua boksuje na DAZN, Wilder na Showtie, a Fury na ESPN, przez co nigdy może nie dojść do walk między nimi - uważa Hearn, założyciel stajni Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 20-03-2019 15:54:28 
Wilder zdaje sobie sprawę że walka z AJ-EM to raczej temat na pożegnanie z pasem więc będzie to przeciągał. Faworytem nie będzie plus w walce z kimś takim jak Joshua bardzo prawdopodobne jest zaliczenie ciężkich desek i nokautu na sobie a to dla Wildera byłby spory problem na tym etapie. Hearn ma rację. Do AJ-A mogą wrócić za jakiś czas a póki co mogą zarabiać na innych walkach gledzac o jednym mistrzu.

Co ciekawe mocno ucichły trolle które tak płakały gdy AJ nie przyjął bzdurnej oferty widmo na za 50 milionów. Miał się bać. Ciekawe co teraz by mieli do powiedzenia jak ich idol odrzucił taka ofertę która mu AJ-A podawała na tacy...
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 20-03-2019 16:03:15 
U konkurencji pojawiło się info, że Wilder ma również ofertę z Showtime, za niemniej niż 100 milionów, nie wliczając w to walk z AJ. Jeśli jest to prawda, to nie dziwię się, że nie podpisał kontraktu z DAZN.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-03-2019 16:30:35 
Chcieli wydymać Waldka to Waldek wydymał ich. Kiedyś pisałem że jest bardzo prawdopodobne że ta walka nigdy się nie odbędzie, teraz wygląda na to że tak właśnie będzie.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 20-03-2019 16:48:05 
Ahahaha no unika jak chuj. Gość nie musi się teraz godzić na jakieś niezdrowe podziały rzędu 80-20 na korzyść Joshuy i walki na Wyspach.Teraz Wilder z kim kolwiek zarobi wielkie siano a tej walki to będzie unikał ale Antek jak Wilder będzie miał 50 lat.
 Autor komentarza: raflo
Data: 20-03-2019 17:02:52 
Czas pokazuje,że nie chcą ze sobą walczyć i należy przyjąć to do wiadomości,są niższe kat.wagowe i walki na szczycie, jest Sulecki, jest Głowacki.Wygląda na to,że HV. straci na wartości skoro trzech wyżej wymienionych nie zawalczy ze sobą w najbliższym czasie.Tylko kogo oni będą objąć Areola, Stiverne, Bogdan Dinu...itd Trochę niezrozumiałe posunięcie Amerykanina bo największe szanse na pokonanie A.J. ma teraz:33 lata to jego prime. A.J. ma 29 więc ma czas
 Autor komentarza: miroz
Data: 20-03-2019 19:31:24 
ja licze na rewanz z Furym. W sumie zaraz po walce Fury podobna twierdzil ze Wilder powinien zawalczyc z kims innym i on tez. i w sumie to się dzzieje. a potem rewanż. Myślę, że obaj mają szacunek do siebie ale wyjaśnić sprawy trzeba:)
Co to Wilder i AJ to sadzę, że Wilder go nie unika.Sądzę, że z śreednio lotnym AJ Wilder ma duże szanse Skoro bardzo siskiego Furego skosil dwa razy to Aj-a też spokojnie trafil.

A gadanie obozu AJ ze Wilder sie boi i dowodem jest odrzucenie oferty mowi mi ze oferta była właśnie po to żeby móc tak mówić a nie żeby doprowadzić do walki
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 20-03-2019 19:49:28 
"A gadanie obozu AJ ze Wilder sie boi i dowodem jest odrzucenie oferty mowi mi ze oferta była właśnie po to żeby móc tak mówić a nie żeby doprowadzić do walki"

Fuck Logic...
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 20-03-2019 20:33:11 
miroz

"A gadanie obozu AJ ze Wilder sie boi i dowodem jest odrzucenie oferty mowi mi ze oferta była właśnie po to żeby móc tak mówić a nie żeby doprowadzić do walki"

To nie tak (przynajmniej ja tak myślę). AJ na pewno ma chęci aby zmierzyć się z Wilder'em. Co do oferty, to nie składał jej obóz AJ, tylko platforma DAZN, na której występuje Brytyjczyk. Wg mnie DAZN bardzo zależy na organizacji tego pojedynku, bo bardzo dużo inwestują w boks i muszą robić topowe zestawienia, aby ich projekt wypalił.

Co do Wilder'a, to również uważam, że on też chce tego pojedynku, tylko, że jest wierny innej telewizji i ja mu się nie dziwię, bo tam ma plecy. Gdyby nagle przeszedł do DAZN, gdzie numerem jeden jest Josh, to w ich walce mogłoby być stronniczo. Alabama jest pupilkiem Showtime i Haymon, dlatego jeśli oni oferują mu zbliżone warunki, to on od nich nie odejdzie. To samo się toczyło Tysona. Związał się z ESPN i teraz stoi za nim potężna telewizja, która dobrze mu zapłaci i pomoże w negocjacji lepszych warunków.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 20-03-2019 20:47:33 
Ani Wilder się nie boi Antka ani Antek DW. Tu są kwestie podziału kasy, TV i organizatorskie ( w tym wpływ na sędziów). Wiadomo Joshua będzie stroną A bo zunifikował pasy ale pytanie na jakie ustępstwa pódzie Deontay. Teraz jego wpływy rosną bo wypromował się widowiskową walką z Tysonem a Brytol stoi w miejscu bo potrzebuje kogoś wielkiego by jego akcje znów poszły do góry.
 Autor komentarza: boloyeoung
Data: 21-03-2019 14:25:02 
Ahahaha no unika jak chuj. Gość nie musi się teraz godzić na jakieś niezdrowe podziały rzędu 80-20 na korzyść Joshuy i walki na Wyspach.Teraz Wilder z kim kolwiek zarobi wielkie siano a tej walki to będzie unikał ale Antek jak Wilder będzie miał 50 lat.
\Zartan jeseś downem jak mistrz 3 pasów ma iść na podział 50-50 z bumobajem z 1 pasem .pomyśl.Dlaczego twój bumobaj nie walczy w ppv?TWÓJ IDOL bumbomaj nie GENERUJE ŻADNYCH PIENIĘDZY ROZUMIESZ?dLACZEGO KTOŚ KTO ZAROBIŁ 1,2 MILIONA SPRZEDANYCH PPV na walce z kliczko ma się dzielic kasa z więśniakiem ,który sprzedaje 5000 biletów na swoje walki????????w salkach w bawełnianej alabamie???????
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.