GARCIA I GRANADOS ZAPOWIADAJĄ DOBRĄ WALKĘ

Dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o walce Danny'ego Garcii (34-2, 20 KO) z Adrianem Granadosem (20-6-2, 14 KO), która odbędzie się 20 kwietnia podczas gali w Carson. Wczoraj panowie spotkali się na konferencji prasowej promującej to wydarzenie.

- Widziałem tego chłopaka i wiem na co go stać, dlatego ciężko trenuję. Dzięki tej walce mogę wrócić tam, gdzie moje miejsce i gdzie chcę być. Nikt dotąd nie pokonał go przed czasem, a ja mam taką mentalność, że dlatego chciałbym go znokautować. On dotąd nie mierzył się z zawodnikiem tak mocno bijącym jak ja, a do tego potrafiącym skontrować. Granados wyjdzie do ringu z nastawieniem na ostrą walkę, a moim zadaniem będzie sprawić, by to była dla mnie łatwa przeprawa. Zajmę się nim, a potem rozejrzę za jeszcze większymi walkami. Zamierzam zwyciężyć w bardzo dobrym stylu - zapowiada Garcia.

- To będzie świetny pojedynek. Mam zamiar zdominować Garcię i wygrać w przekonujący sposób. Nie ukrywam, że od dawna dążyłem do takiej potyczki. Jeśli on mnie zlekceważy, popełni ogromny błąd i za niego potem zapłaci. Zdobędę respekt i szacunek po tej walce - stwierdził z kolei Granados.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.