Archiwum wiadomości z dnia: 2019-03-18

 





KATIE TAYLOR CELUJE W UNIFIKACJĘ I WALKI Z GWIAZDAMI

Wybitna zarówno na ringach olimpijskich, jak i zawodowych Katie Taylor (13-0, 6 KO) dodała w ostatnią sobotę kolejny pas do swojej kolekcji, odbierając tytuł mistrzyni WBO wagi lekkiej, Brazylijce Rose Volante (14-1, 8 KO). Kolejnym krokiem dla Katie jest unifikacja wszystkich tytułów najważniejszych federacji, a potem walki z innymi gwiazdami kobiecego boksu.











RAPORT SZPILKI Z HISZPANII, WKRÓTCE OGŁOSZENIE RYWALA?

Artur Szpilka (22-3, 15 KO) uwielbia używać mediów społecznościowych do komunikacji ze swoimi kibicami. Tym razem zdał raport ze swojego pobytu w Hiszpanii, gdzie pod okiem nowego trenera, Romana Anuczina, przygotowuje się do kolejnej walki. Data powrotu i rywal są na razie nieznane, ale Arturowi znów dopisuje dobry humor, bo czego jak czego, ale wielkiej pasji do boksu nie można temu zawodnikowi odebrać.





MOŻLIWA WALKA YOKI Z JEGO DAWNYM POGROMCĄ

Mistrz olimpijski z Rio, Francuz Tony Yoka (5-0, 4 KO) szykuje się do powrotu po rocznym zawieszeniu za unikanie kontroli antydopingowych. Stoczy walkę prawdopodobnie na początku lipca, rywal jest na razie nieznany, ale od kilku tygodni coraz ostrzej atakuje Yokę jego dawny pogromca z ringów olimpijskich, Kanadyjczyk Simon Kean (16-1, 15 KO). Reprezentant Yoki potwierdza, że walka z Keanem jest możliwa.