KUSZONY WILDER: BREAZEALE + DWA RAZY JOSHUA = 100 MILIONÓW DOLARÓW

Do wtorku powinniśmy już znać kolejne ruchy obozu Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO). Mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC dostał intratną propozycję od platformy DAZN, która przejmuje powoli prawa do pokazywania walk największych gwiazd w boksie zawodowym.

Na stole leży aż 100 milionów dolarów do wzięcia! Champion spotkał się we wtorkowy wieczór z prezesem DAZN Johnem Skipperem. W rozmowach uczestniczyli również menadżerowie mistrza, Shelly Finkel oraz Al Haymon, a także promotor Lou DiBella.

- Mamy teraz nad czym myśleć - nie ukrywa Finkel. Bo Wilder za trzy walki pod banderą DAZN, w tym dwie z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO) o wszystkie pasy królewskiej kategorii, mógłby dostać 100 milionów. - Są jeszcze pewne szczegóły do obgadania, więc będziemy dalej rozmawiać - dodał menadżer.

Na wtorek przewidziana jest konferencja prasowa, podczas której "Brązowy Bombardier" ogłosi swoje plany na najbliższą przyszłość. Podczas najbliższego weekendu spodziewane są dalsze rozmowy pomiędzy obozem mistrza a przedstawicielami DAZN. One mogą wszystko zmienić.

Nad Wilderem wisi obowiązkowa obrona z oficjalnym challengerem z ramienia federacji - Dominikiem Breazeale'em (20-1, 18 KO). Oferta DAZN ma mu gwarantować 20 milionów dolarów za ten pojedynek, a także dwa razy po 40 milionów za walki z Joshuą. Amerykanin miał dotąd zaklepaną datę na starcie z Breazeale'em na 18 maja, lecz wtedy jeszcze w grę wchodziła transmisja na Showtime w systemie PPV. Jeśli podpisze kontrakt na trzy walki z DAZN, wówczas data potyczki z Dominikiem może ulec zmianie.

MENADŻER KOWNACKIEGO: ADAM NASTĘPNY W KOLEJCE DO WILDERA >>>

Warto dodać, że na platformie DAZN boksuje też Aleksander Usyk (16-0, 12 KO), król kategorii cruiser, który teraz rusza na podbój wagi ciężkiej. A do powrotu ze sportowej emerytury kuszony jest również Władimir Kliczko (64-5, 53 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 14-03-2019 18:37:21 
Czeka czeka czeka aż się doczeka kosmicznej propozycji... to pokazuje ze warto grać na zwłokę dla zysku, gdyby walczył rok temu z Joshuą dostałby grosze a teraz?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-03-2019 18:39:20 
80 baniek za 2 walki z AJ'em? To ile tam Hearn oferował, 15 baniek? Skoro Wilder ma zarobić 40 baniek za walkę to ile by musieli zapłacić AJ'owi?
 Autor komentarza: gluton
Data: 14-03-2019 18:56:57 
Hoho, grubo się robi.
Może w końcu się spotkają a nie będą glupio gadać.
A mam nadzieję że Miller albo Adam to wszystko pozamiata:)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 14-03-2019 19:02:57 
Szalone kwoty z kosmosu.
Wg mnie Wilder na taką kupę kasy nie zasługuje (podobnie zresztą jak Fury na te swoje 100 milionów za kilka walk) za to jak rozegrali sprawę rewanżu (zapewne za porozumieniem stron).
Ale skoro ktoś im tyle daje to niech zarabiają.
Rewanż z Furym miał sens- panowie zarobili by adekwatnie do zainteresowania, wyłonili by lepszego i naturalną koleją rzeczy jeden z nich stałby się kandydatem do walki o nr 1 z AJ.
Widać jednak sprytnie ominięto tą walkę by wynik pierwszej wywindował nie 1 a dwóch zawodników na których można trzepać kokosy w niedalekiej przyszłości.
Coraz mniej ta cała walka Wilder vs Fury mi się podoba z perspektywy czasu.

Trochę swoją drogą to dziwnie wygląda. Gwarantowane 2 walki z AJ i 2 wielkie gaże. Jak to rozumieć?Niezależnie od tego jak by się nie skompromitował np w 1 i tak za drugą walkę ma dostać 40 milionów dolarów? bezsens. Przecież takie rzeczy powinny być zależne od postawy/przebiegu walki. No chyba że znów planują szemrany remis żeby nikt nie stracił...
 Autor komentarza: gluton
Data: 14-03-2019 19:16:10 
Myślę że to informacje medialne. Szczegóły napewno s bardziej precyzyjne.Nie wierzę , że po słabej walce ktoś wyłoży 40 baniek.
Adam do boju!!!
 Autor komentarza: Gumis1982
Data: 14-03-2019 19:24:49 
A mnie się wydaje że wszystko co się obyło ostatnio w wadze ciężkiej i ogólne bardzo duże zainteresowanie nią było i nadal jest bardzo skropulatnie reżyserowane. Mamy trójkę która będzie długo rozgrywała między sobą te cztery pasy rozbijając przy tym ogromny bank i pompując rynek jak jeszcze nigdy.
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 15-03-2019 00:23:05 
hahaha i co trole :)

ps bardzo dobrze niech każdy dostanie na TO CO ZASŁUGUJE :)
 Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 15-03-2019 10:27:51 
ANTHONY JOSHUA jako mistrz świata pokonał oprócz Kliczki który już nie walczy Povetkina i Parkera teraz będzie walczył z Millerem. WILDER pokonał Ortiza i zremisował z Fury. Szansę powinni jeszcze dostać White, Kownacki i Pulev. Ale musi dojść do walki Wilder - Joshua żeby wyłonić mistrza świata którego symbolem będzie złoty pas The Ring a potem walka z Fury który jest mistrzem linealnym i trzeba tą sprawę rozwiązać w jedną albo w drugą stronę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.