DEVON ALEXANDER WRÓCI W MAJU Z ROYEM JONESEM JR W NAROŻNIKU

Devon Alexander (27-5-1, 14 KO) to były mistrz świata dwóch kategorii z dużymi zwycięstwami w CV, ale ostatnio jakby się wypalił i boksował poniżej oczekiwań. Dlatego postanowił trochę pozmieniać w swoich szeregach.

Obchodzący niedawno dopiero 32. urodziny "Aleksander Wielki" w ostatnich siedmiu startach zanotował tylko dwa zwycięstwa i remis, czterokrotnie schodził natomiast z ringu jako przegrany. W sierpniu ubiegłego roku przegrał niejednogłośnie na punkty z Andre Berto.

Mańkut z Saint Louis poinformował, że kolejny pojedynek stoczy 25 maja na jednej z gal z cyklu PBC. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego rywalem. Co ciekawe od teraz w jego narożniku w roli trenera stanie legendarny Roy Jones Jr.

- Dokonałem zmian, ponieważ poczułem, iż muszę spróbować czegoś nowego. Porozmawiałem więc z Royem, żyjącą legendą, a on obiecał, że pomoże mi w tym powrocie. Nie chciałem, by taka okazja uciekła mi sprzed nosa - mówi Alexander, który obóz rozpocznie w Pensacoli, gdzie mieszka Roy Jones Jr, a na sam koniec obaj panowie przeniosą się do sławnego ośrodka Big Bear w Kalifornii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.