DANIEL DUBOIS: MAM NADZIEJĘ, ŻE KIEDYŚ SPOTKAM SIĘ Z JOSHUĄ

W miniony piątek Daniel Dubois (10-0, 9 KO) szybko rozprawił się z Razvanem Cojanu. Kolejny pojedynek ma zaliczyć już w przyszłym miesiącu, konkretnie 13 kwietnia w Wembley Arena w Londynie. A kibice w Wielkiej Brytanii już zacierają ręce na potencjalną walkę z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO) w niedalekiej przyszłości.

Pierwotnie plan był taki, by młody angielski prospekt zaraz po walce wyleciał do USA na sparingi z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO), najbliższym rywalem Joshuy. Ale zostanie póki co na swoim podwórku, by przygotować się do kolejnego występu. Potem do takich sparingów może dojść, wszak Miller zaatakuje championa dopiero 1 czerwca.

W przeszłości Dubois i Joshua mieli już okazję sparować. Pojawiła się nawet plotka o tym, że młodzieniec posłał mistrza na deski, lecz wszystkiemu zaprzeczył świadek tamtych sparingów - Frazer Clarke. Przyznał natomiast, że sam padł po ciosie Daniela. Więcej znajdziecie TUTAJ.

W każdym razie Dubois spogląda coraz śmielej w stronę AJ-a, który piastuje trzy z czterech liczących się pasów w wadze ciężkiej - IBF/WBA/WBO.

- Mam nadzieję, że pewnego dnia dojdzie do naszej potyczki - mówi Dubois.

- Ten chłopak ma świetny lewy prosty, jest zrelaksowany w ringu, potrafi boksować, ale również bardzo mocno uderzyć. Nie tylko posłał na deski Joshuę, on to robi wszystkim podczas sparingów - chwali swojego podopiecznego promotor Frank Warren.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-03-2019 17:39:09 
Kiedyś może tak, póki co szukaj innych wyzwań.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 11-03-2019 18:57:47 
Duży, silny,młody i perspektywiczny, świetlana przyszłość go czeka jak swego czasu u A.J. albo smutek jak po Samie Mitchelu, jednak liczę na to pierwsze.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 11-03-2019 19:26:08 
Dubois to tur, ktory caly czas wyprowadza mocne ciosy. Ma dopiero 21 lat, za 4-5 lat moze juz byc z pasem i moze to byc przejecie paleczki po Joshule, chociaz mysle, ze juz w ciagu roku stoczy jakis wazny pojedynek z konkretnym rywalem.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 11-03-2019 20:15:03 
Pozazdrościć Angolom składu w HW.
Ale póki co Joshua zrobiłby Dubois dziecko i odesłał na porodówkę albo OIOM...
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 11-03-2019 20:16:29 
apropo dziecka... podobno Artur jest brany pod uwage dla Dubois
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.