JARRETT HURD WE WRZEŚNIU O TRZECI PAS, A POTEM JUŻ WAGA ŚREDNIA

Niedługo powinno dojść do rewanżu Tony'ego Harrisona z Jermellem Charlo o pas WBC kategorii junior średniej. I tylko to trzyma jeszcze Jarretta Hurda (23-0, 16 KO), lidera tej dywizji, w limicie 69,85 kg. W przyszłym roku Amerykanin zamierza na stałe przenieść się do wagi średniej.

Hurd zunifikował jedenaście miesięcy temu tytuły IBF i WBA po wygranej nad Erislandy Larą. Teraz ma chrapkę jeszcze na trofeum WBC. Dlatego poczeka na lepszego z rewanżu Charlo vs Harrison i zmierzy się z jednym z nich w unifikacji trzech pasów we wrześniu. O wszystkim poinformował znany dziennikarz Mike Coppinger.

Bardzo duży jak na standardy wagi junior średniej Hurd w kategorii średniej będzie miał wiele ciekawych opcji. A jeśli pokonałby Charlo, w nowym limicie mógłby z marszu spotkać się z jego bratem bliźniakiem, Jermallem Charlo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: McHammer
Data: 08-03-2019 21:41:56 
Tu na orgu powinien byc kodeks dla uzytkowników, by kazdy wiedzial zeby nie zadzierac z redakcja.

1. Wszyscy sa równi ale redaktorzy boxerorg sa równiejsi.
2. Redaktor [a w szczegulnosci PAN Furmi zawsze ma racje, nawet jak jej nie ma, przy nich nawet sw pamieci Gmitruk, Garncarczyk czy Pindera wysiadaja.
3. Redaktorzy sa nadludzmi ze zdecydowanie wiekszym IQ niz my smieciowi uzytkownicy, zawsze wiedza wszystko najlepiej, bukmacherzy u nich lapia cynk.
4. Portal bez calej spolecznosci sie obedzie, za to my bez portalu nie.
5. Za nic w swiecie nie obrazaj redaktorów, wkurzyli sie, to wyzyj sie na matce, zonie czy dzieciaku, lepiej zbic dzieciaka niż denerwowac PANA FURMIEGO !
6. Jak ktos z redakcji zwrócil ci uwage czy subtelnie ponizyl, przepros, obróc w dobry zart i przyznaj kolokwialnie sie ze jestes idiota.
7. Mozna nas banowac, ostrzegac, karac - od tego tu jestesmy ku uciesze wlodarzy tego swietnego portalu sportowego.
8. Gdy tylko zobaczys jak Admin bierze udzial w rozmowie to podlizuj sie jak najwiecej w ten sposób lapiesz cenne plusy.
9. Merytoryczna rozmowa z redaktorem i wymiana argumentów ha... zapomnij ! Ci Panowie wiedza najlepiej, w szczeólnosci pan F. tzw. WIELKI SZEF potalu boxer org.
10. Jak napiszesz niewygodny komentarz i bedzie on w mik usuniety, bo nie leży niektórym, to przede wszystkim szczerze przepros i obiecaj poprawe

powyzszy tekst ma charakter humorystyczny i Furmanka mnie banuje
bede robił screenyzmieniał IP i tak w kółko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.