CANELO OTWARTY NA TRYLOGIĘ Z GOŁOWKINEM

Saul Alvarez (51-1-2, 35 KO) spotka się 4 maja w Las Vegas z Danielem Jacobsem (35-2, 29 KO) w unifikacji trzech pasów wagi średniej. Kiedyś wszystkie te pasy - WBC/WBA/IBF, należały do Giennadija Gołowkina (38-1-1, 34 KO). Canelo już dwukrotnie mierzył się z Kazachem i jest otwarty na dopełnienie z nim trylogii.

"GGG" jest blisko podpisania umowy z platformą DAZN na dwie-trzy walki. Wcześniej z DAZN związał się Canelo i ten za jedenaście walk ma podobno zarobić aż 365 milionów dolarów. Jeśli obaj będą mieli tego samego partnera telewizyjnego, walka numer trzy będzie już łatwa do zorganizowania. Tym bardziej, że dwie pierwsze były znakomite od strony sportowej, a do tej pory trwają dyskusje odnośnie punktacji sędziów. Za pierwszym razem ogłoszono remis, a za drugim w górę powędrowała ręka Meksykanina.

- Jesteśmy bardzo otwarci na nasz trzeci pojedynek. Zrobiliśmy dwie dobre walki, dlaczego więc nie mielibyśmy zrobić tego po raz trzeci? Piszę swoją historię mierząc się z najlepszymi - mówi Alvarez.

DANIEL JACOBS: DLA MNIE CANELO PRZEGRAŁ OBIE WALKI Z GOŁOWKINEM >>>

Ewentualna trzecia walka pomiędzy tymi herosami boksu mogłaby odbyć się już nawet we wrześniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 05-03-2019 13:39:13 
Czas działa na korzyść Camelo dla Gołowkina jest to teraz kwestia jak największego obłowienia się przed zakończeniem kariery.W dalszym ciągu pokonuje szeroką czołówkę ale z miesiąca na miesiąc atuty które dotychczas gwarantowały mu przewagę będąc coraz mniej skuteczne.Wolałbym by wygrał GGG a jeszcze lepiej by Jackobs naruszył meksykańca istniała by wtedy realna szansa na duzą wypłatę i wygraną stawiającą kropkę na i.
 Autor komentarza: Granat
Data: 05-03-2019 14:41:55 
Jeśli miałoby dojść do kolejnego przekrętu, to może lepiej by ten pojedynek się nie odbył...
 Autor komentarza: marcinm
Data: 05-03-2019 15:51:00 
akurat atuty które ma Golovkin zanikaja chyba najpóźniej tj. mocny cios, twardy łeb, technika. Szybki to on nigdy nie byl, lotny tez nie - po prostu dobrze zamyka rywali. Jedyne co najszybciej ze swoich atutów straci/traci/stracił to precyzja ale tego tez nie mozemy wiedziec bo oprócz wyrównanej walki II walki z Canelo, ktora i tak wygral oraz wyrównanej walki z Jacobsem, która też wygrał to wszystkich kładzie jak kładł. To, że GGG to już nie ten sam zawodnik to mit, który zrodził się po walkach z ewidentnym topem tj. Jacobsem i Canelo, tylko wszystkie te walki wygral GGG
 Autor komentarza: Mars
Data: 05-03-2019 22:28:24 
Autor komentarza: GranatData: 05-03-2019 14:41:55
Jeśli miałoby dojść do kolejnego przekrętu, to może lepiej by ten pojedynek się nie odbył...

Dokładnie! Jakbym słyszał to co widziałem...
Po co następne przekręty?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.