LUIS ORTIZ CHĘTNY NA STARCIE Z TYSONEM FURYM

Luis Ortiz (31-1, 26 KO) po sobotniej wygranej nad Christianem Hammerem rzucił rękawicę w stronę panujących mistrzów - Anthony'ego Joshuy (IBF/WBA/WBO) i Deontaya Wildera (WBC). Obaj jednak mają inne plany, dlatego mocno bijący Kubańczyk zwraca się również w stronę Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), który niedawno podpisał ekskluzywny kontrakt ze stacją ESPN i potrzebuje ciekawych, solidnych rywali.

"Król Cyganów" ma zaboksować na przełomie maja i czerwca w Nowym Jorku bądź Las Vegas. Podpisując niedawno umowę z ESPN zapewnił sobie podobno łączną gażę w wysokości aż 103 milionów dolarów.

W gronie potencjalnych rywali Anglika wymienia się przede wszystkim Oscara Rivasa, Bryanta Jenningsa i Josepha Parkera, ale teraz do kolejki chętnych na ochotnika zgłasza się właśnie Ortiz.

FURY POD WRAŻENIEM SIŁY WILDERA. "POMYŚLAŁEM: O JA PIER***Ę!" >>>

- Boks to nie jest gra komputerowa i nie da się za każdym razem znokautować rywala. Dzięki tym dziesięciu rundom z Hammerem jestem teraz gotowy na rewanż z Wilderem albo walkę z Joshuą. Jeśli jednak nie uda się doprowadzić do jednej z tych potyczek, bardzo chętnie skrzyżuję rękawice z Furym. Dajmy kibicom naprawdę najlepsze dostępne walki. Liczę na wielkie potyczki w tym roku - nie ukrywa "King Kong".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MikeTrollo
Data: 04-03-2019 17:15:43 
Furego mógłby ograć Wilder to akurat był gość co nie leżał Ortizowi zresztą on nikomu nie leży bo predzej czy pozniej włacza wiatraki ale z Furym to nie przeszło bo ten mógł go po prostu złapać bo jest wiekszy,
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 04-03-2019 17:44:42 
Co ten Ortiz pier**li? W Fight Night Champion też za każdy razem nie dało sie znokautować rywala!
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 04-03-2019 18:04:44 
Ortiz to bardzo trudny rywal dla każdego. Świetna walka dla kibiców takich jak my, ale na Ortizie wielkiej kasy się nie zarobi. Przemawia za nim natomiast prestiż, bo choć wiekowy to każdy z topu chciałbym mieć go w rekordzie. Ja osobiście widzę w nim nadal spore nadzieję na jakiś upset, ale ewidentnie widać po jego ostatnich walkach regres związany z wiekiem.
Jeśli Fury weźmie Ortiza na walkę to pokaże że jest kozak.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-03-2019 18:47:16 
Ortiz nokautował dużo lepszych zawodników niż Hamer, właśnie ta walka pokazała że Ortiz traci swoje atuty co jest normą w pewnym wieku. Ja myślę że Ortiz miał swoją szansę z Wilderem, niestety się nie udało a teraz już będzie tylko gorzej.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 04-03-2019 20:44:56 
walka walce nie równa, wielkie halo jak Ortiz kogos nie znokautuje mimo, ze wygrywa praktycznie wszystkie rundy. mierzac taka miara to maliniagi to byl totalny bum xd
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.