KRZYSZTOF ZIMNOCH: NIE PODDAŁEM SIĘ, WRÓCĘ SILNIEJSZY!

O bolesnej porażce z Abellem, głodówce i jej powodach, chorobie, powrocie do zdrowia oraz treningów - o tym wszystkim opowiedział nam Krzysztof Zimnoch (22-2-1, 15 KO) przy okazji gali w Legionowie. Zapraszamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 03-03-2019 06:03:18 
za pozno , pewnie wiekszosc userow ogladala wczoraj na konkurencji , tak wiec zeby byloy wyswietlenia musicie byc o krok przed nimi a nie za nimi
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 03-03-2019 06:07:40 
WEZCIE GO ZAPROWADZIE TEGO PIEROLCA DO SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 03-03-2019 06:09:49 
Up

Zgadza się,coś mu się porobiło z głową...
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 03-03-2019 06:44:06 
up
MOZE POZNAMY OPINIE JAKIES KOMISJI SPORTOWO-LEKARSKIEJ NA TEN TEMAT
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 03-03-2019 06:46:12 
Myślę,że była by bardzo przydatna...w szczególności dla Zimnocha
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-03-2019 07:10:24 
Po tym wywiadzie widzę że Krzysiek nie jest sobą. Albo ma problemy zdrowotne, albo jest mocno wymęczony, albo jest po prostu łyknięty. Mam nadzieję że to trzecie.
Jeśli chodzi o jego karierę to raczej bym się nie spodziewał wielkich sukcesów. Zimnoch ma 36 lat, waga ciężka brutalnie go zweryfikowała, niestety dla niego w cruiser też nie głaszczą i nawet na Polskim podwórku kariery nie zrobi. Myślę że agresywny Cieślak zrobiłby mu krzywdę a i każdy z naszych topowych cruiserów byłby faworytem w walce z Zimnochem. Krzysiek jeszcze raz powinien przemyśleć czy warto.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 03-03-2019 08:36:46 
Dziwne zachowanie. Niby głoduje żeby wymusić walkę, a teraz opowiada o jakiejś rocznej terapii antybiotykowej.
A sprawa jest prosta, jak pisał czy mówił któryś z promotorów: pierwsza walka za przysłowiowe frytki, potem się zobaczy.
No i jeśli nie zrewanżuje się Abelowi, to ciężko mu będzie kogokolwiek przekonać do siebie.
 Autor komentarza: tyler
Data: 03-03-2019 09:02:35 
Nie przesadzajcie... Przecież on jest pod wpływem czegoś, może jakiś tańszy alkohol, jak głodował to dwa piwa wystarczą aby nim pozamiatało.Kilka dni temu widziałem z nim wywiad i był kompletnie swój.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 03-03-2019 09:27:11 
Komisja do spraw zdarzeń z kadry nadal nie wie kto dla kolegi marszczył Freda .
Moim zdaniem to musi się wyjaśnić bo to sprawa rangi światowej .
Nawet Wilder się tym interesował...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-03-2019 09:50:27 
up
Za takie info zarobiłby więcej niż za walkę dlatego czeka na odpowiedni moment aby ujawnić tajemnice. Zimnoch trzyma teczkę na Szpilmana. Może Kostyra napisze biografię Zimnocha i tam ujawnią fakty.
 Autor komentarza: Mars
Data: 03-03-2019 09:54:52 
@tyler

Obejrzałem ten wywiad i określę to krótko: fiksum-dyrdum.
Coś z głową jest nie tak...
Dodatkowo rzucają się w oczy zaburzenia neurologiczne, nie wiem na co się leczył ale po walce z pielęgniarzem raczej nie doszedł do siebie.
Spójrz jak w tle słychać zapowiedzi walki, a Krzysiek nie potrafi się skupić na wywiadzie, oczy rozmyte jak po ciężkim nokdaunie.
Mam nadzieję że żona i znajomi wybiją mu boks z głowy, bo szkoda żeby ten sympatyczny chłopak skończył jak Stevenson czy Magomedov.

Jeżeli chce wracać, to niech to rozważy, ale na dzień dzisiejszy tego nie widzę.

p.s. badań lekarskich raczej także by nie przeszedł...
 Autor komentarza: Musi
Data: 03-03-2019 10:00:47 
Takie glodowki odbywa sie przy powaznych zakazeniach. np zapalenie watroby typu B,C.Watpliwe ze to byly antybiotyki,kto przez rok czasu zazywa antybiotyk?Przy zapalnie watroby co tydzien masz terapie ,zatruwanie watroby po czyn wymoiotujesz itd...Moze sie myle,moze ktos madrzejszy cos wie wiecej na ten temat.Jest jeden MS w boksie po takiej terapi,oczyszczania watroby.Z tego co widac Zimnoch jak wroci do ringu w za rok ,to bedzie sukces.zycze zdrowia.Mysle ze to raczej,koniec profesjonalnej ,jego kariery lepiej zaczac uczyc ,boksu amatorow.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 03-03-2019 10:05:42 
według mnie Zimnoch to taki zwykły chłopak który trafił do boksu, asem wywiadów nie był nigdy, wygląda tu średnio, ale każdy kto chudnie 15 kg wygląda na "chorego", czy powinien walczyć ocenią lekarze, nawet naszego podwórka nie zwojuje i nigdy nie miał do tego predyspozycji, chcąc czy nie chcąc wypłynął na tej dziwnej relacji ze Szpilką ta historia i konflikt coś mu dała i coś zabrała , życzę mu powodzenia ale nie wierze w jego potencjał sportowy
 Autor komentarza: Jackass
Data: 03-03-2019 10:06:34 
Ja bym mu dal tylko jedna szanse, na przykład z nie wiem Piotrem Podluckim, dobrze by się pokazał ok można go dalej prowadzić źle lub przeciętnie wędka i na ryby cytując klasyka.
 Autor komentarza: tyler
Data: 03-03-2019 10:13:21 
Nadal wydaje mi się że nie jest z nim aż tak źle jak go to opisano. Czas pokaże co dalej będzie.
Walka ze szpilka nadal porządna. Jeden i drugi naruszony, więc byłoby ciekawie.
 Autor komentarza: Musi
Data: 03-03-2019 10:19:35 
tyler- Zimnoch zrozumial ze HW to nie dla niego.poza tym ma uraz psychiczny po porazce przez KO.Mysle ze sprobuje w crusier , max 3 walki i zakonczy kariere.
 Autor komentarza: spienionyjohny
Data: 03-03-2019 10:31:03 
Zimnoch od zawsze był nijaki i nigdy nie widziałem w nim niczego czym by się wyrózniał- kondycja przeciętna, warunki średnie, ciosu nie miał, odpornośći zresztą też, motorycznie również słabizna. To nawet nie była średnia półka..
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-03-2019 11:16:09 
Ale wysyp specjalistów na orgu...
I to najwyższej klasy. Po jednym wywiadzie są w stanie stwierdzić że ktoś jest ciężko chory, ma problemy z głową i wyraźne zaburzenia neurologiczne...
Ot po prostu człowiek nadający się tylko do renty i siedzenia w kapciach na fotelu bujanym przed oknem...

Masakra.

Co do Krzyśka życzę mu wszystkiego najlepszego. Nikt w nim nic nie widział? Niczym się nie wyróżniał? Był przeciętny? No proszę a wystarczało to żeby chociażby takiego Szpilkę pokonywać.
Nie wiem czy pomysł z kategorią cruser jest wyjątkowo udany- wątpię ale jak taki ma na siebie pomysł to niech próbuje.
Może jeszcze trochę na boksie pozarabiać- nie tacy zarabiali i zarabiają.
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 03-03-2019 12:17:47 
nie rozumiem "fenomenu" tego gościa. 36 lat, ciągle prospekt..? dostał w pi.dę od mollo i abella i dalej będzie drapał czołówkę. oprócz tego zawsze był lekko mówiąc mało charyzmatyczny zarówno w ringu jak i w wywiadach. nuda.
 Autor komentarza: Mars
Data: 03-03-2019 12:24:08 
Autor komentarza: BlackDog
Ale wysyp specjalistów na orgu...
I to najwyższej klasy. Po jednym wywiadzie są w stanie stwierdzić że ktoś jest ciężko chory, ma problemy z głową i wyraźne zaburzenia neurologiczne...
Ot po prostu człowiek nadający się tylko do renty i siedzenia w kapciach na fotelu bujanym przed oknem...

Skoro wywołałeś mnie do tablicy, to odpowiem:

Po pierwsze: z sympatii do Krzyśka, napisałem to co widzę tak na chłodno, i wg mnie oglądając ten wywiad to nie ten sam Krzyś co z wywiadu przed walką z Szpiką!
Chłopak gada trzy po trzy, jakby był podrzędnie naprany, bądz miał upośledzenie umysłowe...
 Autor komentarza: Mars
Data: 03-03-2019 12:48:50 
Autor komentarza: BlackDog
Ale wysyp specjalistów na orgu...
I to najwyższej klasy. Po jednym wywiadzie są w stanie stwierdzić że ktoś jest ciężko chory, ma problemy z głową i wyraźne zaburzenia neurologiczne...
Ot po prostu człowiek nadający się tylko do renty i siedzenia w kapciach na fotelu bujanym przed oknem...

Skoro wywołałeś mnie do tablicy, to odpowiem:
Po pierwsze: z sympatii do Krzyśka, napisałem to co widzę tak na chłodno, i wg mnie oglądając ten wywiad to nie ten sam Krzyś co z wywiadu przed walką z Szpilką!
Chłopak gada trzy po trzy improwizuję, jakby był porządnie naprany, bądź miał upośledzenie umysłowe...
Jeden mocniejszy cios w dniu dzisiejszym i ten chłopak będzie warzywem!

"Nie wiem czy pomysł z kategorią cruser jest wyjątkowo udany- wątpię ale jak taki ma na siebie pomysł to niech próbuje."
-tak w jego wieku zbijanie wagi będzie wyjątkowo udane- ewenement na skalę światową, pomysł i próbuje? Głupszej wiary w zawodnika nie słyszałem...

"Co do Krzyśka życzę mu wszystkiego najlepszego. Nikt w nim nic nie widział? Niczym się nie wyróżniał? Był przeciętny? No proszę a wystarczało to żeby chociażby takiego Szpilkę pokonywać. Nie wiem czy pomysł z kategorią cruser jest wyjątkowo udany- wątpię ale jak taki ma na siebie pomysł to niech próbuje. Może jeszcze trochę na boksie pozarabiać- nie tacy zarabiali i zarabiają."

Wszyscy mu życzą najlepszego, przede wszystkim zdrowia. Nikt go tu nie ośmiesza. Takich głupot, pierdolenia trzy po trzy i marnych analiz już się nasłuchałem nie raz w Twoim wykonaniu...
Kliczko- Fury, Hopkins - Joe Smith Jr itp... "ekspercie"?
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-03-2019 12:59:18 
Obejrzałem ten wywiad i nie widzę w nim szczególnego a już napisanie że mówi jakby był upośledzony umysłowo świadczy prędzej że o takowe należałoby podejrzewać piszącego takie rzeczy...

Normalnie rzeczowo odpowiedział na większość pytań dziennikarzy- jak to Krzysiek częściowo stara się pewnych rzeczy nie zdradzać a częściowo sam pewnie nie wie jak to się potoczy i tyle.
Koniec historii.
 Autor komentarza: Mars
Data: 03-03-2019 13:35:26 
Powtarzam, nic do niego nie mam, zawsze był i jest sympatycznym zawodnikiem, żadnych chorób i upośledzenia mu nie życzę, zdrowia przede wszystkim!

Jeżeli chodzi o mnie to zajmuję się czymś innym zawodowo, co innego jest boks i oglądanie go na poziomie zawodowstwa (w zasadzie od amatorstwa) od czasów Gołoty i być amatorskim bokserem, a co innego jest oglądanie boksu z poziomu fotela. Od taka mała różnica...
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-03-2019 13:53:25 
Nie gorączkuj się bo ci coś pęknie...
Napisałeś bzdurę a jak zwrócono na to uwagę to się zagotowałeś i zacząłeś agresywnie atakować i mędrkować.

Mars- czy to nie Ty płakałeś że nie powinienem wygrać koszulki za konkurs na bokserze? Jeśli tak już tamtą akcją dałeś jasny przekaz jakim jesteś człowieczkiem.

Nie musisz lubić moich analiz i nie musisz ich czytać i tym samym zapamiętywać. Nikt cię do tego nie zmusza.
Natomiast wypadałoby ograniczyć "lekarskie analizy" po wywiadach bo wypadasz w temacie co najmniej żałośnie.

"Jeden mocniejszy cios w dniu dzisiejszym i ten chłopak będzie warzywem!"

Och! Nie dość że wierny fan boksu, lekarz medycyny na odległość, bokser-amator to jeszcze wróżbita.
Przewidział że jeden mocniejszy cios zrobi z kogoś warzywo.
A to ciekawe. A co powiesz jak Krzysztof ten jeden cios przyjmie i warzywem się nie stanie wróżko??

Szkoda czasu na takich cymbałów jak Ty. Płaczesz że ktoś coś wygrał, sugerujesz że normalnie wypowiadający facet gada jak upośledzony umysłowo człowiek a jak ktoś zwraca Ci uwagę na te wypociny to się bulwersujesz i zgrywasz ważniaka- do tego agresywnego ważniaka.

Bez odbioru wróżko z marsa... A Zimnoch ma na pewno większą wiedzę na temat swojego stanu zdrowia niż jakiś bęcwał oceniający takie rzeczy po jednym wywiadzie...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 03-03-2019 13:54:40 
Krzyś raczej nie ma problemów neurologicznych spowodowanych laniem jakie sprawił mu pielęgniarz
Po prostu jest niedojebany.

Ale za te 21 dni Głodówki to szacun
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 03-03-2019 14:25:42 
"Krzyś raczej nie ma problemów neurologicznych spowodowanych laniem jakie sprawił mu pielęgniarz
Po prostu jest niedojebany" xD śmiechem żartem ciężko się nie zgodzić.
 Autor komentarza: Mars
Data: 03-03-2019 15:11:09 
Autor komentarza: BlackDog


Przypomina mi się spotkanie Wilder - Szpilka: YOU'RE GOING DOWN!

Szkoda czasu..., nie ten poziom wiekowy i intelektualny żeby prowadzić dalej dyskusję dzieciaku.
 Autor komentarza: un4given
Data: 03-03-2019 15:29:58 
3 tygodnie na wodzie :O Nieźle...
 Autor komentarza: sekundant
Data: 03-03-2019 21:28:25 
Ten snapshot do play na youtube, ktoś chyba Krzysztofa jednak nie lubi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.