NOWY TRENER CHISORY: ON CIĄGLE MA DUŻO W BAKU

Nowy trener Derecka Chisory (29-9, 21 KO) zapewnia, że pomimo licznych wojen i porażki przed czasem w ostatniej walce 35-latek wciąż ma przed sobą kilka lat w ringu.

W grudniu Chisora przegrał przez ciężki nokaut w jedenastej rundzie z Dillianem Whyte'em (25-1, 18 KO). Po tej porażce zatrudnił na stanowisko głównego trenera Dave'a Coldwella.

- Mówię wam, że on ma jeszcze dużo w baku. Zaskoczyło mnie to i jestem podekscytowany na myśl o rozwoju - stwierdził nowy szkoleniowiec.

"Del Boy" miał się zmierzyć w kolejnym pojedynku z Josephem Parkerem (25-2, 19 KO), ale Nowozelandczyk ostatecznie nie podpisał kontraktu, tłumacząc, że miałby za mało czasu, aby przygotować się do planowanej na 20 kwietnia walki.

- Szkoda, że nie wyszło. To byłaby dobra walka, ale może jeszcze kiedyś do niej dojdzie - skomentował Coldwell.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-03-2019 16:42:17 
Chisora swoje w ringu już zrobił, był ME walczył o MŚ, nie wszystko w jego karierze poszło tak jak zapewne sobie zamierzył, ale on już więcej niż osiągnął nie osiągnie. Na jego miejscu zaczął bym boks traktować bardziej jako hobby.Jak jest zarobiony to na emeryturze też może być fajnie. Dobrze się go ogląda a szkoda żeby ktoś mu zrobił krzywdę, bo Chisora lubi przyjąć.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.