MILLER: JOSHUA NIE NOKAUTUJE RYWALI, WALKI SĄ PRZERYWANE

Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) uważa, że siła ciosu Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) jest przereklamowana. Amerykanin zmierzy się z Anglikiem 1 czerwca w Nowym Jorku.

- Jako bokser pewne rzeczy robi dobrze. Jego lewy prosty jest OK. Ma niezłą prawą rękę, niezły lewy sierpowy. Ale jak popatrzycie, to rywali rani tylko wtedy, kiedy są zmęczeni. I wiele jego walk wcale nie kończy się nokautem, tylko przerwaniem. I to wczesnym przerwaniem, które otrzymuje w prezencie od angielskich sędziów - oznajmił "Big Baby".

Walka Joshua-Miller odbędzie się w hali Madison Square Garden. Joshua położy na szali pasy WBA, WBO, IBF i IBO w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SonOfGod
Data: 01-03-2019 12:13:35 
Za to rywale Millera bezwładnie padają na metę, nokautuje ich niczym Wilder Szpilke lub Liachowicza, a sędzia nawet ich nie liczy tylko od razu przerywa walke. Walka z Adamkiem to było jego pierwsze klasyczne KO w karierze!
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-03-2019 12:13:43 
No to podsumujmy Joshuę i jego walki wygrywane przez TKO

Povietkin - Rosjanin podmęczony, zraniony, następnie ciężkie dechy, dobitka taka że poleciał ręcznik bo Sasza nie mógł sie utrzymać na nogach.
Kliczko - potężny podbródek, podwójne dechy w 11 rundzie, sędzia przerwał może w mało fortunnym momencie ale Kliczko nie odpowiadał..
Molina - bardzo ciężki nokdaun po którym Amerykanin ledwo wstał, po kolejnym lewym przy linach Molina odpłynął i wkroczył sędzia, słusznie, nie było co zbierać.
Breazeale - Już w pierwszej rundzie mogło być po walce, ale po ciosie po którym Amerykanin zatańczył, niezrozumiale wjebał się sędzia. Potem ciężkie dechy, poprawka lewym i leżący Dominik. Nie było mowy o kontynuacji.
Whyte - najpierw podłączony Dillian prawym, następnie idealny podbródek i cięzkie dechy Whyte'a, Dla mnie to nawet nie tko, a czyste KO, żadnych wątpliwości co do zakończenia walki.
Martin - dwukrotne dechy po tej samej akcji. Przy drugim nokdaunie Charles zaspał ze wstawaniem, choć walka zakończona mało ciekawie, pretensje może mieć do siebie tylko Martin.

Można się z tych wszystkich walk przyjebac tylko do poddania z Takamem. Było ono złe i tyle..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 01-03-2019 13:11:30 
Lubie tego Millera, tak jak i piwo tej samej marki, ale przyznam szczerze patrząc na rozkład Joshuy i Jarrela, to Amerykanina czeka taki sam los jak i poprzednich rywali Brytyjczyka, chciałbym się mylić, ale z bajek dawno już wyrosłem, a szkoda.
 Autor komentarza: mishkakitkov
Data: 01-03-2019 18:17:08 
wątpie zeby Aj ubił Millera. wypunktuje lub sedzia przerwie ale nie wyobrażam sobie millera na deskach
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.