Archiwum wiadomości z dnia: 2019-02-26

 ADAM KOWNACKI: WRACAM W CZERWCU

- Kiedy czuję na sobie presję, walczę jeszcze lepiej. Chcę być pierwszym polskim mistrzem świata, narzucam sam na siebie tę presję i wierzę, że to mi się uda. Wszystko wskazuje na to, że wrócę na ring w czerwcu - mówi Adam Kownacki (19-0, 15 KO). Prezentujemy Wam zapis wczorajszej konferencji prasowej we wrocławskim gymie Maćka Zegana.


MISZKIŃ O ADAMKU, KOWNACKIM, REWANŻU WILDER-FURY I GALI OSTATNI TANIEC

- Tomka Adamka chciałbym zapamiętać z tych jego najlepszych momentów, z czasów walk mistrzowskich - mówi w obszernej rozmowie z Bokser.org były pięściarz, a obecnie komentator Polsatu Sport, Maciej Miszkiń. Poruszyliśmy również tematy m.in. mistrzowskiej szansy Adama Kownackiego, rewanżu Tysona Fury'ego z Deontayem Wilderem, a także gali 'Ostatni Taniec', która odbędzie się 6 kwietnia w Katowicach. Zapraszamy do obejrzenia ponad 9-minutowej rozmowy.

MICHAŁ CIEŚLAK: NIE MOGĘ DAĆ KALENDZE SIĘ ROZKRĘCIĆ

- Oferowałem dwóm Polakom walkę z Michałem, ale oni odmówili. Coraz mniej jest niestety pięściarzy na naszym podwórku, którzy podejmują ryzyko i nie boją się trudnych wyzwań - mówi Tomasz Babiloński, promotor Michała Cieślaka (17-0, 11 KO), przed którym w piątek trudna przeprawa z Yourim Kalengą (24-5, 17 KO) na ringu w Legionowie.


ANDRZEJ KOSTYRA O CHUDECKIM, KOŃCU KARIERY ADAMKA I SYTUACJI Z BALSKIM

- Tomek Adamek jest wspaniałym wojownikiem, rządzi w ringu, ale w domu rządzi jego żona. Schowała paszport, nie wiem czy też nie schowała komórki, żeby nie mógł za bardzo dogadać się z promotorem. Przywitamy go z godnością, dostarczył nam wspaniałych wspomnień. Mam nadzieję, że pojawi się na gali i znajdzie paszport. To najważniejsze! - mówi w rozmowie z Bokser.org Andrzej Kostyra, szef działu sportowego Super Expressu oraz komentator Polsatu Sport. Dziennikarz odpowiedział także m.in. na pytanie o sytuację z Adamem Balskim. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego wywiadu.