GOŁOWKIN BLISKO KONTRAKTU NA 3 WALKI NA ANTENIE DAZN

Według najnowszych doniesień Giennadij Gołowkin (38-1-1, 34 KO) - były już król wagi średniej, jest bardzo blisko związania się umową na starty pokazywane na platformie DAZN.

Kazach na początku miesiąca złożył w sądzie pozew przeciwko swoim byłym menedżerom, Maksimilianowi i Olegowi Hermannom. To na moment zachwiało jego dalszą karierą, ale według poważnych źródeł, teraz jest już na ostatniej prostej rozmów z przedstawicielami DAZN. A to mogłoby otworzyć furtkę do trylogii z Saulem Alvarezem (51-1-2, 35 KO), z którym "GGG" raz zremisował, a raz przegrał. W obu przypadkach niektórzy mieli jednak zastrzeżenia co do punktacji sędziów.

W myśl dopinanego kontraktu, Gołowkin ma stoczyć na antenie DAZN minimum trzy walki. Za pierwszą, na przełomie wiosny i lata, miałby zarobić 10 milionów dolarów. Jeśli Giennadij wygrałby ten pojedynek, a Canelo pokonałby 4 maja w Las Vegas Daniela Jacobsa (35-2, 29 KO), wówczas we wrześniu mogłoby dojść do trzeciego starcia pomiędzy Gołowkinem a Alvarezem. I za ten występ Kazach miałby dostać już 30 milionów dolarów.

Dotychczasowy promotor byłego mistrza - Tom Loeffler, nie uczestniczył dotąd w żadnych rozmowach pomiędzy Gołowkinem a DAZN, nie wykluczone jednak, że wciąż będzie współpracował na jakiejś płaszczyźnie z "GGG". Pięściarz rozmawiał o kontrakcie z Johnem Skipperem - prezesem DAZN, oraz promotorem Eddie Hearnem. Przypomnijmy, iż z platformą DAZN na trzy walki związał się również nasz "średni" - Maciej Sulęcki (27-1, 11 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 25-02-2019 12:49:47 
Debiut z Andrade o WBO --- Jacobs lub Alvarez (Z tym drugim pod warunkiem walki poza Las Vegas) o resztę pasów w 160 funtach --- Callum Smith, walka w 168
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 25-02-2019 14:30:02 
czyli jednak moze spelnic sie marzenie o unifikacji
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.