Archiwum wiadomości z dnia: 2019-02-23

 


OFICJALNE WAŻENIE PRZED WALKĄ CHUDECKI - KUZACHMEDOW

Przedstawiamy wam oficjalne ważenie przed niedzielną galą RCP 3 w hali UAM w Poznaniu, podczas której w walce wieczoru Michał Chudecki (11-3-2, 3 KO) skrzyżuje rękawice z Timurem Kuzachmedowem (6-0-2, 2 KO) na dystansie ośmiu rund. Przeprowadziliśmy także rozmowy z 'TNT' oraz jego trenerem Piotrem Wilczewskim. Oba wywiady zostaną opublikowane na naszych łamach dziś albo jutro.BARRERA KANDYDATEM DO CZERWCOWEJ WALKI Z KOWALIOWEM

Długa kolejka ustawia się do Siergieja Kowaliowa (33-3-1, 28 KO). Chęć stoczenia z nim potyczki wyrazili choćby Callum Smith, Gilberto Ramirez, Arturem Beterbijew a nawet Canelo. Mistrz świata wagi półciężkiej federacji WBO kolejny pojedynek ma w każdym razie stoczyć w czerwcu podczas jednej z gal transmitowanych przez ESPN.

OFICJALNE WAŻENIE PRZED STARCIEM GORGOŃ - MURASZKIN

Iwan Muraszkin (3-4-1, 1 KO) w roku 2015 w kilku walkach napsuł krwi polskim pięściarzom. Wygrał z Norbertem Dąbrowskim, zremisował z Robertem Świerzbińskim oraz uległ, ale po bardzo dobrej postawie, Mateuszowi Rzadkoszowi. Byli tacy, którzy widzieli wtedy wygraną Muraszkina. Jutro podczas gali w Poznaniu skrzyżuje on rękawice z Przemysławem Gorgoniem (8-4-1, 5 KO). Obaj panowie dziś spotkali się na oficjalnym ważeniu.

FOTORELACJA Z WAŻENIA PRZED GALĄ RCP3 W POZNANIU

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z oficjalnego ważenia przed galą RCP 3 Boxing Production w Poznaniu, na której w walce wieczoru naprzeciw siebie staną Timur Kuzachmedow (6-0-2, 2 KO) - Ukrainiec promowany przez Snarskiego, z Michałem Chudeckim (11-3-2, 3 KO). Pojedynek odbędzie się w umownym limicie 64 kilogramów.


OFICJALNE WAŻENIE PRZED WALKĄ KUJDA - STANISŁAWSKI

Dwaj niepokonani zawodnicy staną naprzeciw siebie jutro na ringu w Poznaniu. Marcin Kujda (1-0) z Boks Poznań Profi Team skrzyżuje rękawice z Damianem Stanisławskim (1-0, 1 KO). Kto uniesie swoje ręce w geście zwycięstwa? Odpowiedź na to pytanie poznamy za kilkadziesiąt godzin. Na ten moment mamy za to materiały z oficjalnej ceremonii ważenia.