JOSHUA: MILLER TO NEGATYWNY CZŁOWIEK, CHOROBA

Zunifikowany mistrz wagi ciężkiej Anthony Joshua (22-0, 21 KO) nie ukrywa, że nie lubi Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO). - Ten gość to choroba - stwierdził.

Anglik zmierzy się z Amerykaninem 1 czerwca w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku. W tym tygodniu pięściarze spotkali się na konferencji prasowej w Nowym Jorku, na której Miller odepchnął czempiona. Joshua trzymał nerwy na wodzy, ale przyznaje, że rywal działa mu na nerwy.

- On nie ma nic do powiedzenia o nikim ani niczym. Jak się go o coś zapytacie, to będzie po prostu pieprzyć głupoty - oznajmił.

- Jak zapytacie go o Whyte'a, Wildera, Ortiza czy Breazeale'a, to odpowiedź zawsze będzie taka sama. Nie powie niczego pozytywnego. Jeśli przecięlibyście go na pól, to zobaczylibyście, że ten gość to choroba, zgniła choroba. Nie ma w nim niczego pozytywnego - dodał.

W stawce walki Joshua-Miller znajdą się pasy WBA, WBO, IBF oraz IBO w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 23-02-2019 12:00:39 
Jednak Jarrell nadgryzl Joshue
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 23-02-2019 12:51:31 
Ale przyznacie ze taki AJ jest ciekawszy. Robota ludzi od PR. To produkt przy którym żywią się dziesiątki ludzi
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 23-02-2019 13:31:55 
Takie pierdolenie nie sprzeda się wśród Polaków. Zachowanie po walce z Adamkiem bardzo ładne. Zachowanie wobec Kownackiego - pełna klasa.
Akurat Miller to nie Wilder, który nie za bardzo wie, co ma ze sobą zrobić.
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 23-02-2019 14:33:32 
nawet na tym zdj widać, jak Joshue chooy strzela.. ale te śmieciowe gadki to raczej jedyny argument Millera.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 23-02-2019 17:36:57 
Miller ma taki styl promocji prywatnie jest sympatycznym gościem. Trochę przesadza z komentarzami pod matkę AJ ale widzi, ze może tym usztywnić Brytyjczyka tak jak to Whyte zrobił.
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 23-02-2019 17:46:28 
"Trochę przesadza z komentarzami pod matkę AJ"?

Każdy kto tyka się w taki sposób czyichś rodziców jest po prostu zdyskwalifikowany intelektualnie. Nawet nasz rodzimy git nie zszedł poniżej tego poziomu.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 23-02-2019 19:16:35 
Miller obrał iście tandetny sposób na promowanie walki. Jego zachowanie jest żałosne. Pomijam już fakt tych podjazdów pod mamę AJ-a. Ogólnie cały jego sposób bycia przed tą walką. Zachowuje się jak murzynka ze slumsów. Dużo krzyków, obrażania się i tupania nóżką by pokazać że on tu rządzi (yhy), wymachiwanie palcem przed twarzą.
Sensu w tym za wiele nie ma tak i nie można w tym odnaleźć nawet śladowych ilości intelektualnych. Taką szopką może i wypromuje starcie ale na pewno nie wejdzie do głowy AJ-a. Przecież on na polu sensownych argumentów od razu "leży i kwiczy". Jak zaczął ględzić o tym że Joshua nic nie osiągnął i Antek poprosił kilkukrotnie by pochwalił się swoimi zdobyczami jedyne co potrafił zrobić to zacząć żartować o wżeraniu frytek i cheeseburgerów.

Najgorsze że cały ten brak szacunku i szczekanie próbuje okrasić gadkami o biedzie, ciężkim życiu i walce o wyższe cele- nie dla siebie.

Ogólnie dla mnie strasznie to słabe. Rozumiem że promocja musi być, że to ma czemuś służyć ale w przypadku Millera to towar z niskiej półki jest nam serwowany. Nawet to że nie da się normalnie wypowiedzieć AJ-owi tylko krzyczy coś w tle non stop...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.