PROMOTOR JOSHUY ODZYSKAŁ NADZIEJĘ NA WALKĘ Z WILDEREM

Promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) ma nadzieję, że teraz łatwiej będzie o doprowadzenie do walki unifikacyjnej z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO).

Wilder miał się zmierzyć w rewanżu z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO), ale sprawy się skomplikowały po tym, jak Anglik podpisał kontrakt ze stajnią Top Rank.

- Dla nas to dobre wieści, bo Wilder może sobie pomyśli: "Moja walka z Furym jest teraz mało prawdopodobna, zróbmy więc walkę z AJ-em". Chciałbym, żeby Wilder z kimś teraz zaboksował, a potem przystąpił do walki o niekwestionowane mistrzostwo świata, o ile Joshua pokona Millera. Tego chcemy - powiedział Eddie Hearn, szef promującej Joshuę grupy Matchroom Boxing.

- Nie wiem, co się stanie z ESPN i Furym. Podpisał kontrakt, który najwyraźniej odpowiadał mu finansowo. Musi wiedzieć, że to stawia pod znakiem zapytania pojedynek z Wilderem. Może wcale mu to nie przeszkadza. My musimy się skupić na własnym biznesie, to zawsze staraliśmy się robić - dodał.

Ze wspomnianym Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO) Joshua zmierzy się 1 czerwca w Nowym Jorku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 21-02-2019 15:52:33 
Niestety Tyson taki właśnie jest. Raz na kilka lat mega ciekawa walka a potem przysłowiowa figa z makiem. Dziadek Arum gada i gada ale jedyne co gwarantuje to stagnację.
A Fury znowu się roztyje i tyle na tym zyska :-(
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.