JOYCE I STIVERNE ZGODNI: NA TEN MOMENT TO IDEALNA WALKA

Bermane Stiverne (25-3-1, 21 KO) nie wytrzymał utarczek z Samem Jonesem, menadżerem Josepha Joyce'a (7-0, 7 KO) i gdyby nie ochrona, prawdopodobnie rozstrzygnąłby wszystko trochę inaczej. Sobotnia walka na zapleczu czołówki wagi ciężkiej zapowiada się bardzo ciekawie.

- Za mną bardzo udany obóz w ośrodku Big Bear i jestem gotów zaprezentować to wszystko w walce. Mam dla rywala sporo szacunku, bo to przecież były mistrz świata, ale na tym etapie mojej kariery to idealna potyczka. Robię spory przeskok, ale jestem już w czołowej piątce rankingu WBA i moja kariera rozwija się bardzo szybko. Każde kolejne zwycięstwo przybliża mnie do najlepszych. Kiedyś sparowaliśmy po cztery rundy na jego obozie. On twierdzi, że zabrał mnie do szkoły, lecz to był dla mnie uniwersytet. Zresztą może sobie mówić co zechce, zobaczymy co przyniesie sobotni pojedynek. Chcę wykonać swoją robotę i pokazać wszystkim, na co naprawdę mnie stać. Chciałbym go zastopować do końca ósmej rundy i szczerze mówiąc zdziwiłem się, gdy on przyjął naszą ofertę. Wierzy zapewne, że pokona kogoś tak mało doświadczonego jak ja i wróci do obiegu, lecz nie dopuszczę do tego. Spodziewam się, że wyjdzie agresywnie nastawiony i spróbuje zaskoczyć mnie już na samym początku. Będę na to przygotowany - zapowiada Joyce, wicemistrz olimpijski w wadze super ciężkiej.

- Dobrze wrócić. Czuję się w formie i odpowiednio przygotowany. Nie lekceważę go, naprawdę mocno trenowałem. Nie przyjąłem tej oferty przez wzgląd na nasz dawny sparing, to raczej oni zaproponowali mi walkę po mojej szybkiej porażce w rewanżu z Wilderem. To chyba oni bardziej lekceważą mnie, niż ja ich. Kiedy dostałem od nich ofertę, byłem już w treningu, a miałem jeszcze trochę czasu. Wilder trafił mnie idealnie swoją prawą ręką. To się nie powtórzy w sobotę. Źle mnie ocenili, popełnili błąd i zapłacą za to - ripostował były champion federacji WBC, który stracił pas w pierwszej obronie na rzecz Deontaya Wildera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 20-02-2019 20:02:00 
Joyce go zdemoluje..
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 20-02-2019 22:23:03 
Nie śledzę poczynań Joyca ale jeśli myśli o światowej czołówce powinien dzisiejszego Stiverna pokonać z sporym zapasem...

Stiverne nie zaliczał się raczej do grona najbardziej aktywnych pięściarzy nigdy ale jego kariera po utracie pasa to praktycznie przeszła w stan "zawieszenia". Jedna średnio udana walka na powrót z deskami i przedziwna sytuacja z Powietkinem i walką o pas gdzie facet z lubianego przeze mnie zawodnika stał się dla mnie facetem bez charakteru- być może wplątanym w grubszą aferę pozakulisową.
Minęły 4 lata a Stiverne nie osiągnął nic sensownego, nic sensownego nie zrobił a jedyne czym "zabłysnął" to kompromitacja z Wilderem gdzie wyszedł do walki kompletnie nawet nieprzygotowany...
Wnioski nasuwają się same. Facet gdy ma trochę $$$$ na koncie boks ma głęboko w poważaniu. Formy więc nie może mieć dobrej nawet jeśli coś tam potrenował przez ostatnie miesiące. Dodatkowo motywacja i psychika leży. Podobnie może być ze zdrowiem bo to jak łatwo dał się złożyć Wilderowi itd może budzić wątpliwości.

Joyce powinien go rozbić. Ma warunki i skilla by to zrobić. Na to też liczę. Najchętniej chciałbym by zakończył dawno już zakończony nieszczęśliwie rozdział wagi ciężkiej pt "Stiverne".
Sporą tragedią byłoby gdyby Joyce dał się ściąć czymś temu leniuchowi. Wiadomo- cios z zawodnikiem zostaje. Oczko też. Trochę rozwagi i Stiverne powinien się poddać albo złożyć po półmetku...
 Autor komentarza: BOXER
Data: 20-02-2019 22:30:50 
Jakoś nie wierzę w potencjał Joycea
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 21-02-2019 02:35:05 
Joyce ma kowadlo w lapie, ale w ringu nie da sie go ogladac, nie widac u niego techniki, bije jakimis cepami, zero pracy nog, taki typowy sztywny kolek z niego, ale rozbije Stiverna tak jak swojego poprzedniego rywala, ale Stiverne postawi opor w pierwszych rundach i zapachnie sensacja.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.