ADAM BALSKI: STRACIŁEM ZAUFANIE DO PROMOTORÓW

Redakcja, Informacja prasowa

2019-02-19

Niespodziewane oświadczenie na jednym z portali społecznościowych wystosował Adam Balski (13-0, 8 KO). Twierdzi on, że stał się wolnym zawodnikiem i nie będzie już promowany przez Mariusza Grabowskiego.

"Nie jestem już zawodnikiem Tymex ani MB Promotion. Jak ja to mówię, nic się nie dzieje bez przyczyny i wszystko u góry pisane. Są w życiu ludzie, których Bóg nam stawia na drodze i sami decydujemy co z tym zrobimy. Ludzie, którzy mają wartości, dla których odpowiedzialność i dane słowo jest bardzo ważne. Ludzie, którzy są z Tobą w trudnych chwilach. Ja tak mam z menadżerem - Patrykiem Kieliszewskim. Do starych promotorów straciłem zaufanie i wyprowadziłem się do Warszawy. Dziękuje im za współpracę i zorganizowanie walk. Teraz potrzebuję wyleczyć rękę i trochę spokoju od telefonów i SMS-ów".

Balski po raz ostatni wystąpił w grudniu ubiegłego roku, pokonując na punkty Siergieja Radczenkę. W ostatniej rundzie był jednak liczony i był to najsłabszy występ od czasu podpisania zawodowego kontraktu.