KOWALIOW GOTOWY NA WALKĘ UNIFIKACYJNĄ Z BETERBIJEWEM W MAJU

Siergiej Kowaliow (33-3-1, 28 KO) odpowiedział na wyzwanie, jakie rzucił mu niedawno Artur Beterbijew (13-0, 13 KO). Starszy z Rosjan jest gotowy walczyć już w maju.

- Chcę zrobić tę walkę tak szybko, jak będzie to możliwe. Końcówka maja to możliwy termin. Walka z Beterbijewem to jedna z najbardziej oczekiwanych i interesujących walk dla kibiców boksu, również dla mnie - oświadczył "Krusher".

- Jeśli mój obóz uzna to za konieczne, zaboksuję z nim w maju. Jeśli w naszych planach nie będzie walki w maju z Arturem, to zmierzymy się w późniejszym terminie. W każdym razie ta walka na pewno się odbędzie, możecie być o to spokojni - dodał.

Beterbijew dwukrotnie wygrał z Kowaliowem na ringu amatorskim. Obecnie dzierży pas IBF w wadze półciężkiej, Kowaliow zaś jest mistrzem WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pawel21g
Data: 19-02-2019 13:25:31 
Cieżkie KO na Kowalu czuje jak dojdzie do tej walki.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-02-2019 13:37:42 
Beterbijewa też można wywrócić. I robili to zawodnicy słabsi niż przeciwnicy Kowaliowa..
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 19-02-2019 16:34:46 
półciężka chyba najlepsza sportowa kategoria wagowa w boksie zawodowym obecnie, zdominowana przed bokserów ze wschodniej Europy nie ma tak głośnych nazwisk jak kiedyś ale poziom zawodów i pięściarzy to top of the top, być może Yarde zostanie wypromowany w UK i potem dzięki jego walkom będzie można mówić o powrocie lightheavy na należne miejsce
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.