LEWIS: MILLER TO ŻADEN TEST DLA JOSHUY

Były mistrz świata wagi ciężkiej, Lennox Lewis nie czuje się usatysfakcjonowany wyborem przeciwnika dla Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO).

- Chciałem zobaczyć lepszą walkę. Kiedy Anthony przyjechał do USA w zeszłym roku na konferencję przed walką z Powietkinem i starli się z Millerem wiedziałem, że to ustawka i nie dałem się nabrać.

- Do tej pory widziałem tylko jedną walkę Millera, ale zgaduje, że to przeciwnik z rodzaju tych mało wymagających, żeby dobrze zadebiutować w Ameryce i wrócić do domu. To nie jest walka, która w jakikolwiek sposób przetestuje Joshuę. Miller dopiero stara się wejść na szczyt wagi ciężkiej.

Przypomnijmy, że Anthony Joshua do swojej pierwszej obrony pasów poza Wielką Brytanią przystąpi 1 czerwca w Madison Square Garden w Nowym Jorku a naprzeciw niego stanie pogromca dwóch polaków (Mariusza Wacha i Tomasza Adamka) Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 16-02-2019 22:17:52 
Mistrzom bardzo często zdarza się pitolić głupoty, czy to z powodu odklejenia od rzeczywistości czy to ze względu na układy, koniunkturalizm, animozje. Nie zawsze też mają talent trenerski, jeszcze rzadziej komentatorski.
Jest za to paru średnich zawodników (emerytowanych), którzy sprawdzili się w TV.
 Autor komentarza: Bongo
Data: 16-02-2019 23:10:51 
Akurat tu ma racje. AJ nie będzie miał problemów choć przeciwnik dość ciekawy
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 17-02-2019 01:21:00 
to kogo ma wziac aby zaistniec w usa? no kogo??

Lewis wie ze AJ zasłoni jego chwałę i sławę i stąd ból
 Autor komentarza: Bongo
Data: 17-02-2019 05:10:26 
Tak jak mówię wybór dobry choć walka łatwa
 Autor komentarza: Turuu7
Data: 17-02-2019 17:21:48 
Szacunek mam do Lennoxa bo duzo osiagnal ale ten bol dupy i krytyka AJa za kazda decyzje to juz jest slabe i nudne. Walczylby z Whytem na Wembley to by plakal ze znowu w UK, wybral Millera w USA to placze ze slaby rywal. A kogo mogl wziac jak Wilder juz zajety? Topowi amerykanscy HW to Wilder, Miller i Breazel. Breazela juz zlal Wilder ma rewanz takze Miller to jedyna dobra opcja tak naprawde.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.