ZNAMY JUŻ DWIE PARY GALI 'OSTATNI TANIEC' W KATOWICACH

Informowaliśmy Was o gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec, która odbędzie się 6 kwietnia w katowickim Spodku. Znamy już dwie pary.

Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO) i Damian Jonak (41-0-1, 21 KO) mieli spotkać się już pod koniec zeszłego roku, jednak odnowiona kontuzja wykluczyła Polaka z tamtego pojedynku. Wszystko zostało po prostu przeniesione o cztery miesiące.

Drugą walkę potwierdzono dzisiaj. Naprzeciw siebie staną Damian Wrzesiński (16-1-2, 5 KO) oraz Kamil Młodziński (11-2-3, 6 KO). Panowie rywalizować będą w limicie 63,5 kilograma na dystansie dziesięciu rund o tytuł Mistrza Polski kategorii junior półśredniej, czy też jak kto woli super lekkiej. Obaj panowie zaboksowali tuż przed świętami Bożego Narodzenia, wygrywając swoje potyczki niejednogłośnie na punkty - "Wrzos" w rewanżu z Michałem Chudeckim, zaś Kamil z Rafałem Grabowskim.

Przypomnijmy, że w Katowicach zobaczymy jeszcze w akcji Mariusza Wacha (33-4, 17 KO), Adama Balskiego (13-0, 8 KO) i Roberta Parzęczewskiego (22-1, 15 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: adamo
Data: 11-02-2019 20:14:19 
Ciekawe czy tym razem ktoś udanie zweryfikuje Balskiego?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.