Archiwum wiadomości z dnia: 2019-02-08

 LIGA DŻENTELMENÓW vol.2 - WROCŁAW

Jeśli przekroczyłeś 35 rok życia. Jeśli kręci Cię stanięcie w ringu, a nigdy nie miałeś odwagi. Jeśli chcesz kibicować. Jeśli nie boisz się wyzwań i dobrej zabawy to zapraszamy na druga edycję Liga Dżentelmenów we wrocławskim muzycznym klubie BezSenność. Walki amatorów, pasjonatów, prezesów w strojach i na ringu z okresu minionej epoki. Szczegóły w rozwinięciu.
THURMAN Z BRONEREM ZAMIAST Z PACQUIAO?

Keith Thurman (29-0, 22 KO) w ostatni weekend stycznia powrócił po blisko dwuletniej przerwie, pokonał po zaskakująco trudnej przeprawie Josesito Lopeza i rzucił rękawicę w stronę Manny'ego Pacquiao (61-7-2, 39 KO), który wygrał swoją walkę tydzień wcześniej. Ale zamiast z nim, bliżej mu teraz do potyczki z Adrienem Bronerem (33-4-1, 24 KO), którego właśnie pokonał 'Pac-Man'.


MAYWEATHER JR: ZA 3-4 WALKI W UFC DOSTAŁBYM MILIARD DOLARÓW!

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) pokonał w noc sylwestrową Tenshina Nasukawę i za dwie minuty łatwej roboty zarobił od dwunastu do piętnastu milionów dolarów. Ten pojedynek oczywiście nie był włączany do rekordów zawodników. Były mistrz świata pięciu kategorii - od super piórkowej aż po junior lekką, przekonuje, że gdyby tylko chciał, szybko podpisałby kontrakt na walki w UFC i zarobił miliard dolarów.

ZAPOWIEDŹ: XVII TURNIEJ 'PAWEŁ SKRZECZ - ZAPRASZA'

Akademia Walki zaprasza już na XVII Turniej 'Paweł Skrzecz - Zaprasza'. W tym roku - dokładnie 16 lutego, pod szyldem tej imprezy zostaną również rozegrane Mistrzostwa Warszawy Juniorów. O turnieju, ale i Akademii Walki, porozmawialiśmy z Sebastianem Skrzeczem. Dodajmy jeszcze, że relację z tych zawodów obejrzycie na BOKSER.ORG. Zapraszamy.ZAROBKI ANTHONY'EGO JOSHUY ZA OSTATNIE OSIEM WALK

Wczoraj rano informowaliśmy Was o tym, że Anthony Joshua (22-0, 21 KO) przy okazji czerwcowej walki z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO) ma zarobić największą gażę w karierze - aż 25 milionów funtów. Prezentujemy Wam listę płac mistrza świata wagi ciężkiej IBF/WBA/WBO z ostatnich ośmiu startów.