NAJWYŻSZY STOPIEŃ PODIUM DLA AGATY

Białoruś – Orsza. Memoriał Anatolija Kołczina – U 22. W wadze średniej w finale na siebie trafiły dwie Polki – Agata Kaczmarska i Aleksandra Smuklerz. Wygrała ta pierwsza i zapewniła sobie 1 miejsce w turnieju.

Po zgrupowaniu w Zakopanem nadszedł czas na pierwsze starty. Nasze panie rywalizowały na Białorusi i turniej był jednym z etapów przygotowań do zbliżających się mistrzostw Europy do lat 22, które odbędą się w dalekim Władykaukazie.

Najlepiej spisała się w wadze średniej Agata Kaczmarska. Wychowanka Radomiaka Radom w finale pokonała koleżankę z reprezentacji, jednocześnie z tego samego klubu, Aleksandrę Smuklerz, na punkty 5:0. Do decydującej rozgrywki finałowej awansowały także inne Polki. W wadze półśredniej, Natalia Marczykowska i w kategorii muszej, Angelika Krzysztofarska. Ta pierwsza przegrała z pięściarką gospodarzy Darią Asmaloskają, na punkty 1:4, natomiast Krzysztofarska z inną Białorusinką Wolhą Tsevekhavą, na punkty 0:5. Dodajmy, że w pierwszej walce – Marczykowska wyeliminowała Alinę Lagutenok (Białoruś), a Krzysztofarska – walkowerem - wygrała z Darią Puidak (Białoruś).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.