CANELO Z JACOBSEM W LAS VEGAS

Redakcja, Informacja prasowa

2019-02-06

Poznaliśmy szczegóły walki Saula Alvareza (51-1-2, 35 KO) z Danielem Jacobsem (35-2, 29 KO). Przypomnijmy, że w stawce ich zaplanowanego na 4 maja pojedynku znajdą się pasy WBC, WBA i IBF wagi średniej.

Dziś ogłoszono lokalizację tego starcia na szczycie limitu 72,56 kilograma. Panowie skrzyżują rękawice w T-Mobile Arena w Las Vegas. Canelo rozegrał w tej hali cztery z ostatnich sześciu walk. Będzie się więc tam czuł jak w domu. Transmisję z gali będzie można obejrzeć za oceanem na platformie internetowej DAZN.

- Cieszę się na myśl o powrocie do tej hali. To przecież moja walka z Khanem inaugurowała wielki boks na tym obiekcie i toczyłem tam najważniejsze potyczki. Jestem gotów przejąć kolejny tytuł mistrzowski od Jacobsa przed pełnymi trybunami. Chcę żeby ten obiekt kojarzył się właśnie ze mną - mówi rudowłosy Meksykanin.

- Debiutowałem w Las Vegas, ale nie boksowałem tam już od blisko dziewięciu lat. Canelo to prawdziwy mistrz i starcie z nim to prawdziwy zaszczyt. Stawiam na szalę swoją spuściznę i całą karierę - odparł Jacobs.