PROMOTOR JOSHUY ZŁY PO WYWIADZIE WILDERA

Promotora Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) rozzłościł wywiad, którego Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) udzielił amerykańskiej telewizji ESPN.

"Brązowy Bombardier" stwierdził, że obóz Joshuy nie jest zainteresowany walką z nim. Eddie Hearn, szef promującej AJ-a stajni Matchroom Boxing, zapewnia, że jest inaczej.

- Dlaczego nikt mu nie powiedział w tym studiu, że Eddie Hearn wysłał sześć czy siedem maili do Shelly'ego Finkela, a oni nie odpowiedzieli na ani jednego? Bo to tak kur***ko aroganckie, Finkel nawet nie odpisze - stwierdził.

- Próbowałem być miły, bo prosił mnie, żebym nie mówił o nim źle w mediach, ale je**ć to. Nie ma w sobie nawet dość uprzejmości, żeby odpowiedzieć na maila - dodał.

Wilder ma się zmierzyć w kwietniu lub maju z Tysonem Furym, z którym w grudniu zremisował na punkty. Kolejnym rywalem Joshuy będzie prawdopodobnie Jarrell Miller. Walka ma się odbyć w czerwcu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: samqualis
Data: 04-02-2019 15:27:29 
czyli standard , wilder placze w mediach ze to AJ nie chce walki a co do czego to team bumobijcy nie potrafi odpowiedziec na jakiekolwiek negocjacje xD ale debile z orga i tak powiedza ze to Hearn i Joshua unikaja walki haha xD
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 04-02-2019 16:04:21 
samqualis ... przeciez Hearn chcial podpisac z Wilderem kontrakt na walke przed starciem z Tysonem .
Kto normalny podpisuje takie kontrakty ..... A co wiecej uwazam ze AJ jest trzymany pod kloszem . Wszystkie walki w Anglii i nigdzie indziej .... Hearn juz pokazal ze potrafi dac w lape , o czym swiadczyla punktacja w walce z Povietkinem .
 Autor komentarza: Kane77
Data: 04-02-2019 16:26:25 
Jeszcze trochę i zamiast AJ to Hearn sam ubierze rękawice i wyjdzie do ringu z Wilderem.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 04-02-2019 16:31:30 
@strzelacz

A gdzie Wilder walczył? Na 41 walk, 5 stoczył poza USA - i było to jeszcze na długo zanim zdobył tytuł i tą swoją mega popularność w USA. Na AJ hype w UK był od początku kariery, więc wbrew temu co pieprzy Lewis, nie było potrzeby ruszania się za granicę, bo wielkie pieniądze i publikę miał na miejscu, a klasowi rywale przyjeżdżali do niego. AJ stoczył 22 walki, zunifikował większość tytułów, odprawił Kliczko, Powietkina, Parkera, ale dla wielu i tak jest pizdą, bo pewnie te 22 walki powinien stoczyć w 22 krajach, mieć już dawno wszystkie tytuły, i z 15 obron na koncie.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 04-02-2019 16:33:58 
A Hearna gadanie faktycznie ostatnio robi się irytujące. Wilder z Furym utarli mu nosa swoją walką i rewanżem, powinien zamknąć się i robić w tym czasie swoje, Miller, Pulev, czy rewanż z Whytem, przecież Wilder i Fury nie będą ze sobą się bić w nieskończoność, zgłoszą się. Po co te całe gadanie o podpisaniu kontraktu na walkę z AJ, jeszcze zanim odbyła się walka Wilder-Fury, po co te gadanie o tych wysyłanych ofertach?
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 04-02-2019 16:36:31 
Z kolei Fury, postrzegany tu przez wielu za nr. 1 HW, dokonał niemożliwego, pokonał Kliczko, ale psychicznie tego nie udźwignął, nawet raz nie stanął do obrony swoich tytułów. Takiego mistrza chcecie?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 04-02-2019 18:01:50 
Strzelacz

tak tak, Joshua trzymany pod kloszem, napisz jeszcze że tak w ogóle to on to przypadkowy mistrz, a jego dotychczasowi rywale to ogórki i miernoty..Ręce opadają..
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 04-02-2019 19:05:50 
jest bardzo prawdopodobne że nie zawalczą wcale, obie ekipy pajacują, a każdy ma spore szanse przegrać walkę czy to z Furym, Millerem, Kownackim, potem jeszcze z jakimś Dubois itp. ktoś polegnie pewnie wcześniej i tyle ... wielu to już przestało kręcić są lepsze walki pięściarsko i promotorsko w boksie
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 04-02-2019 20:12:10 
Spokojnie, nie takie pojedynki się odbyły. Paciao-Meywether, Haye- Kliczko, Ward-Kowaliow, Alvarez-Golowkin.
Będzie Wilder-Joshua, stawiam że nawet dwa razy.
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 04-02-2019 23:36:17 
Zoobaczyli jaki to paralityk w walce z Furym i od razu chciel lac Bawelne, Fury ma to cos ale dopiero na ogarnieciu byl, i nie dosc, ze wstal po bombie, to zasuszony Wilder tak samo wygladal jak Angol zalany kondycyjnie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.