Archiwum wiadomości z dnia: 2019-02-01

 


CHUDECKI-KUZACHMEDOW: PEŁNA KARTA WALK ORAZ PLAKAT GALI W POZNANIU

24 lutego w Poznaniu odbędzie się gala Boxing Production RCP 3. W karcie walk znalazło się dziesięć pojedynków, w którym wystąpią zarówno pięściarze, jak i zawodnicy K-1. Bokserską walką wieczoru będzie starcie Michała Chudeckiego (11-3-2, 3 KO) z Timurem Kuzachhmedowem (6-0-2, 2 KO). Zaplanowany na 8 rund pojedynek odbędzie się w umownym limicie 64 kg.


MASTERNAK: KOWNACKIEGO NIE MOŻNA SKREŚLAĆ NAWET Z NAJLEPSZYMI

- Adam pokazuje, że upór i charakter mogą dać naprawdę wiele. Idzie jak czołg swoim pressingiem i nie można skazywać go na porażkę nawet z tymi najlepszymi. Faworytem z mistrzami nie będzie, ale on wejdzie do ringu bez respektu dla Joshuy czy Wildera. I da z siebie wszystko - mówi Mateusz Masternak (41-5, 28 KO), chwaląc Adama Kownackiego (19-0, 15 KO) za szybką i efektowną demolkę nad Geraldem Washingtonem.
JOHNSON Z MONAGHANEM JUŻ OFICJALNIE

Callum Johnson (17-1, 12 KO) choć przegrał z championem IBF Beterbijewem, to pokazał się za oceanem z dobrej strony i znów zaboksuje w Ameryce. Informowaliśmy Was o tym już wcześniej, ale teraz oficjalnie potwierdzono jego walkę z Seanem Monaghanem (29-2, 17 KO).