WŁODARCZYK, CZERKASZYN I ZYŚK WRÓCĄ 23 MARCA W ŁOMŻY

Marzec będzie bardzo obfity w imprezy bokserskie na naszym podwórku. 1 marca impreza Tomka Babilońskiego w Legionowie, 29 marca Mariusza Grabowskiego w Dzierżoniowie, a dzień później Darka Michalczewskiego w Gdańsku. Do tej układanki doszedł teraz Andrzej Wasilewski.

Szef stajni KnockOut Promotions ogłosił szóstą już galę z cyklu Knockout Boxing Night. Wieczór odbędzie się 23 marca w Łomży. Główną atrakcją tej imprezy będzie występ byłego dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej, Krzysztofa Włodarczyka (56-4-1, 39 KO). Na ten moment nie znamy jeszcze nazwiska jego rywala.

WŁODARCZYK: ZA DOBRĄ KASĘ MOGĘ BOKSOWAĆ ZE SZPILKĄ I MASTERNAKIEM >>>

Popularny "Diablo" po porażce w turnieju WBSS odbudował się trzema zwycięstwami w zeszłym roku, stopując Adama Gadajewa i Ala Sandsa w drugich rundach oraz punktując groźnego Olanrewaju Durodolę.

W Łomży poza Krzyśkiem zaprezentują się również Fiodor Czerkaszyn (11-0, 7 KO) i Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 31-01-2019 17:43:02 
Ostatni widziałem Diabła w programie Express Reporterów, w sumie nie wiem po co tam wystąpił.
Fajnie że sobie boksuje, raczej nie ma co liczyć na wielkie sukcesy, ale dobrze że jest aktywny i ma okazje dorobić. Mam tylko nadzieję że nie będzie obiecywał najlepszego Diabła w karierze a po prostu wyjdzie do ringu i zrobi swoje.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 31-01-2019 18:01:33 
Promotor Jeżewskiego chciał jeszcze niedawno walki z Włodarczykiem oczywiście bez żadnej dyskusji Wasilewski uciął temat niestety... Włodarczyk tamten rok udany trzy zwycięstwa w tym jedno cenne z Durodolą pozostali dwaj przeciwnicy żenujący. Pulev raczej nie wyskoczy z ofertą dla Diablo podobnie Lebidiev tak wieć zeby dac chłopakowi zarobić znowu sciagną jakirgos buma. Do walki ze Szpilką nie dojdzie. Jako kibic chciałbym walki z Masternakiem zwlaszcza ze u Borka Maasternak juz nie wystapi a skonczy sie niestety na jamiś bumie co sie dowie o walce na dwa tygodnie przed.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.