CALLUM SMITH: WKRÓTCE SZCZEGÓŁY KOLEJNEJ WALKI

Callum Smith (25-0, 18 KO) po wygranej w turnieju World Boxing Super Series pauzuje już od września. Wkrótce jednak powinniśmy poznać szczegóły jego powrotu.

Pięściarz z Liverpoolu nie tylko zdobył statuetkę imienia Muhammeda Alego, ale pokonując George'a Grovesa zdobył także pas federacji WBA kategorii super średniej.

- W przeciągu kilku tygodni powinny zostać ogłoszone szczegóły mojej kolejnej walki. Wróciłem na salę i znów treningi sprawiają mi radość. Wierzę, iż jestem numerem jeden na świecie w swoim limicie i mogę wygrać z każdym. Kogokolwiek postawią naprzeciw mnie, będę pewny swego - mówi Anglik, który jako kibic FC Liverpool chciałby w niedalekiej przyszłości zaboksować na sławnym stadionie Anfield.

- Są dla mnie duże walki do zrobienia, lecz zostawiam wszystko  w rękach mojego promotora. On zawsze dokonywał dobrych wyborów - dodał Smith, który jest coraz mocniej łączony z innymi mistrzami w limicie 76,2 kg.

Jeszcze w zeszłym roku Eddie Hearn poinformował, że spróbuje w maju doprowadzić do potyczki Calluma z dawnym królem wagi średniej, Giennadijem Gołowkinem (38-1-1, 34 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 31-01-2019 21:43:30 
No taka walka z Golovkinem to na pewno ciekawy temat. Z Bivolem tym bardziej z uwagi na wspólną przeszłość
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-02-2019 10:22:01 
Smith to koń w 168, Widziałbym go bardzo chętnie w walce o absolutny prym w tym limicie z drugim wielkoludem Ramirezem o dwa pasy..W sumie z tymi swoimi gabarytami to obaj i tak pewnie znajdą się w za chwilę w półciężkiej..
Golovkin wydaje sie już mieć inny kierunek, czyli Andrade WBO i trylogia z Alvarezem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.