Archiwum wiadomości z dnia: 2019-01-30

 


PRAWIE 2 MILIONY WIDZÓW WALKI KOWNACKIEGO W USA

Niespełna dwa miliony widzów oglądały w amerykańskiej telewizji walkę Adama Kownackiego (19-0, 15 KO) z Geraldem Washingtonem (19-3-1, 12 KO), która w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego odbyła się w hali Barclays Center na Brooklynie. Polak zastopował Amerykanina już w drugiej rundzie.PIERWSZY 'KROK BOJANA'

To naprawdę dobry początek - kiedyś musi być ten Pierwszy Krok, więc dlaczego nie u Bojan-a? Zapraszamy do Lubania, gdzie młodzi zawodnicy zmierzą się, być może po raz pierwszy na pierwszej, jakże ważnej dla nich imprezie. Warto wziąć udział, być może w przyszłości zobaczymy ich na ringach światowych, wspominając, że właśnie byliśmy świadkami pierwszych starć!


MARES WYPADA, NOWY RYWAL DLA DAVISA

Gervonta Davis (20-0, 19 KO) kilka dni temu przeniósł swój obóz do Los Angeles, a wszystko po to, by jeszcze lepiej się przygotować do walki. Ale jego rywal - Abner Mares (31-3-1, 15 KO), wycofał się właśnie z potyczki, zgłaszając kontuzję.


BOKSERSKA KONCENTRACJA

Pod bacznym okiem trenerów ze Szczecina, zawodnicy z 15 klubów ostro ruszyli z testowaniem umiejętności pięściarskich. Zachodniopomorskie dało najliczniej obsadzoną Sobotę Bokserską, bo tak powinna wyglądać praca od podstaw. Szczegóły w rozwinięciu.