MENADŻER KOWNACKIEGO: ADAM ZE SWOJĄ PRESJĄ MOŻE POKONAĆ WILDERA!

Adam Kownacki (19-0, 15 KO) z każdą kolejną walką przekonuje do siebie nowych kibiców i ekspertów. I coraz poważniej mówi się o jego potencjalnym starciu pod koniec roku z mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC, Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO).

- Chcę pasa mistrza świata wagi ciężkiej - powiedział nasz "Babyface" po demolce nad Geraldem Washingtonem. - Może jeszcze jedna walka w lecie, a potem chciałbym już tylko pojedynku mistrzowskiego - kontynuował.

W podobnym tonie wypowiada się również Keith Connolly, od niedawna menadżer naszego polonijnego wojownika.

- Im więcej oglądam walk Adama, tym bardziej przekonuję się o tym, że może pobić Wildera i odebrać mu pas. Wilder potrzebuje dużo miejsca, by uderzyć prawą ręką, natomiast Adam będzie na nim siedział przez cały wieczór. A czegoś takiego mistrz raczej nie wytrzyma. Był już w tarapatach w starciu z Luisem Ortizem, a przecież Ortiz nie wyprowadza tylu ciosów do Adam - przekonuje Connolly.

BOXREC: ADAM KOWNACKI WSKOCZYŁ DO DZIESIĄTKI NAJLEPSZYCH >>>

- Adam bardzo dojrzał przez ostatni rok. Czeka nas może jeszcze jedna taka walka jak z Washingtonem, a potem, pod koniec roku, już starcie z Wilderem. Wyprzedalibyśmy halę Barclays Center do ostatniego miejsca. Adam pokonał Washingtona w spektakularny sposób, po prostu go zniszczył. Nigdy wcześniej nie widziałem zawodnika wagi ciężkiej wyprowadzającego tyle ciosów przez półtora rundy. To było naprawdę niesamowite - dodał menadżer Kownackiego.

Poniżej przypominamy Wam najważniejsze akcje zwycięskiej walki Adama z Washingtonem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Mike555
Data: 28-01-2019 19:44:49 
Faworytem oczywiście Wilder, ale Adam ma spore szanse. Wilder rzeczywiście musi mieć miejsce, żeby rozkręcić wiatrak, ale z kolei Kownacki nie wydaje się mieć słabej szczęki. Poza tym Wilder nie lubi nacierania na siebie. W tej walce może być naprawdę różnie. Jestem sobie w stanie wyobrazić Adama sprzedającego Wilderowi serię, po której ten padnie, ale widzę też możliwość kontry Wildera i zakończenia walki przed czasem. Mimo lekkiej poprawy obrony, nadal Kownacki powinien nad nią trochę popracować. Powinien teraz jak już pisałem wziąć na lato kogoś mocnego np. Whyta, Allena, Pulewa czy nawet przereklamowanego tutaj Ortiza. Z każdym z nich moim zdaniem wygrywa.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-01-2019 20:06:25 
A ja myślę że Adam zderzy się ze ścianą. Chcę mu kibicować i kibicuje ale patrzę na to realnie. Wiadomo że promotorzy będą gadać nie stworzone rzeczy żeby do takiej walki doprowadzić. Każdy obiecuje to samo i każdy ma plan na mistrza jednak w ringu okazuje się że wygląda to inaczej. Adam jeszcze nie przeszedł poważnego testu, w 4 ostatnich walkach miał nie dużo lepszych przeciwników niż np. Adamek przed walką z Kliczko, czyli dopchać się do walki o pas po najniższej linii oporu. Musi wejśc do ringu i zdać prawdziwy test tj. Povetkin, Whyte, Ortiz, Chisora, Rivas, Parker może Breazeale albo Ruiz jr. Jest z kim walczyć, ale ryzyko też jest spore.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 28-01-2019 20:18:18 
Z trójki Joshua, Fury, Wilder, ten ostatni chociaż teoretycznie w zasięgu Adama. Reszta jest nie do pokonania bo technicznie nie gorsi, może lepsi i jednocześnie więksi.
Niemniej sądzę że Wilder czymś tam Adama by trafił, bo obrona Adama szczelna nie jest.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 28-01-2019 20:33:56 
Jak zawsze na orgu, po zwycięstwie na mocno przereklamowanym rywalem szanowni użytkownicy wpadają w przesadny zachwyt, a potem będzie smutne rozczarowanie. Washington to generalnie zawodnik słabszy od Martina, w dodatku idealnie pasował Adamowi stylowo i zaczął 2 rundę jak idiota, zamiast próbować korzystać z warunków fizycznych.

Kownacki to sympatyczny gość, nasz najlepszy HW, fajnie się go ogląda, ale z Wilderem szanse ma b. małe (ale ma, w przeciwieństwie do innych naszych ciężkich). Wystawiony na ciosy swarmer z dziurawą obroną (dodatkowo podatny na rozcięcia) vs większy, szybszy, defensywny slugger z super silnym ciosem i doskonałym timingiem. To się musi skończyć w jeden sposób, niestety. Ale imo Kownacki powinien od razu celować w pas (o ile będzie taka możliwość, oczywiście) a nie próbować startować do zawodników znajdujących się o szczebel wyżej niż Martin. Z taką obroną ryzyko porażki z Whytem, Parkerem, nie mówiąc już o Ortizie, jest duże.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 28-01-2019 21:01:54 
Nie mówiąc już o Ortizie...a niby on z kim wygrał takim konkretnym? Właśnie on byłby dobrą opcją bo jest wysoki i ma duży zasięg, z którego korzysta. Parker jest szybki, silny, twardy i dobrze się porusza, ale jest niższy i nie imituje warunków mistrzów. Whyte albo Allen są bdb opcją na zyskanie rozpoznawalności Adama na wyspach. Wilder też jest przeceniany, wstawał Fury, wstanie też Kownacki, a co więcej ma czym oddać.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 28-01-2019 21:23:31 
Mike555,

No niestety, szanowny kolego, boks nie działa w ten sposób, że "wstawał Fury, wstanie też Kownacki", zachowajmy trochę powagi na tak zacnym forum. Zwłaszcza, że Wilder będzie miał Kownackiego cały czas w zasięgu i o wiele więcej okazji żeby zadać mocne ciosy.

Świetnie kontrujący Ortiz, bokser-puncher o destruktywnym stylu, doskonale czujący się w zwarciu, dobrze bijący ciosy podbródkowe to jedna z najgorszych opcji dla Adama. Zwłaszcza, że nie musiałby szukać Kownackiego w ringu, czego wyraźnie nie lubi. A co do Twojego pytania - Kubańczyk wygrał m.in. z Jenningsem, który (podobnie jakby robił to Kownacki) wesoło wpadał w pół dystans. I od kiedy fakt, że ktoś jest "wysoki i ma duży zasięg, z którego korzysta", świadczy na jego niekorzyść?
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-01-2019 21:27:34 
No i się zaczęło,wróżymy teraz z fusów
znafców już pogięło,dużo tych rebusów
presja na rywala,czarnego bombardiera
presja na Adama,upierdliwie to uwiera

menadżer widzi siano,umie dobrze liczyć
publiczność się domaga,chcemy to zobaczyć
cyferki się zmieniają,nowe zero wbija
Wilder czy Kownacki, kto go tu rozbija

drewniak z Ameryki, z łapą jak rakieta
usypia wręcz banalnie, robiąc to z lekkością
a Polak to jest bokser,żaden melepeta
zasypie go ciosami, pokona aktywnością

już mam zatwardzenie, pełne majty strachu
wierze w ciebie Adaś,wierzę w ciebie brachu
obijesz mu facjatę, sprzedaż dwa kuksańce
dostanie Wilder w mazak i będzie już po walce

Lubię babyface'a,fajne ma te walki
wbijbyłbym go na fejsa,to nie są wcale żarty
życzę mu tytułu,sławy i pieniędzy
medialnego szumu,czarnego niech zamęczy
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-01-2019 21:29:29 
*wbiłbym
 Autor komentarza: Mike555
Data: 28-01-2019 21:37:15 
Ja nie napisałem, że świadczy na niekorzyść tylko, że stanowi swojego rodzaju podwalinę pod styl mistrzów, choć Ortiz technicznie jest lepszy od surowego Wildera. Co do powagi ja jestem poważny, gdyż siła jak wiesz często nie wystarcza. A co do przeciwników Ortiza fakt, iż wymieniłeś tylko Jenningsa świadczy o tym, jak bardzo przereklamowany jest Kubańczyk. Zgodzisz się, iż Parker, Whyte, czy nawet Kownacki mają więcej doświadczenia w walkach z konkretnymi przeciwnikami. Istotnie Ortiz wyglądał fenomenalnie na tle Kauffmana, który był tak aktywny jak mój worek treningowy, wiszący w korytarzu. I dobrze prawisz o Wilderze: on musiałby mieć Kownackiego „w zasięgu”. Jednak Adam już udowodnił, że nie jest łatwo go trzymać na dystans czyli w zasięgu długich łap Wildera. Ortiz jednak właśnie dobrze czuje się też w dystansie ze względu na zajebisty zasięg. Jest duży, ale przepychanie się z Kownackim z uwagi na zaawansowany wiek będzie go kosztować masę zdrowia.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 28-01-2019 21:57:57 
Cóż, dalej pozostanę przy swoim zdaniu. Kownacki pewne szanse z ww. zawodnikami oczywiście ma, ale nie postawiłbym na niego pieniędzy, chyba że przy naprawdę ekstremalnie wysokim kursie. Oczywiście Adam nie stoi na całkowicie straconej pozycji (np. taki Wilder to mistrzem pół dystansu nie jest i to oczywiście poszłoby na konto Polaka), ale po prostu - waga ciężka jest dziś bardzo mocna, ścisła czołówka to wysoki poziom i walka o pasy rozegra się pomiędzy Furym, AJ i Wilderem.

Ponadto, trzeba pamiętać, że Adam toczył szalenie wyrównany bój z Martinem, nie wypadł też szczególnie imponująco z przeciętnym Kiladze. A i Szpilka, i Washington byli wręcz pod niego idealnie skrojeni: stylowo/mentalnie/pod względem szczęki i siły ciosu. Z Wilderem i Ortizem sytuacja będzie zupełnie odwrotna.

Rekord Ortiza jest bardzo mylący - to jest człowiek, który na boksie zjadł zęby, ma na koncie kilkaset walk amatorskich. O żadnym większym przereklamowaniu nie może być mowy (no chyba, że ktoś twierdzi coś w stylu, że AJ nie ma szans z Kubańczykiem, bo takie tezy też tu padały).
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 28-01-2019 21:58:52 
Kurde jak mu dadza Brazila to mega ciezka walka, lepszy niz Martin jest ;/
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 28-01-2019 22:22:52 
trole wylazły z budy :) DW jest teraz najniebezpieczniejszym człowiekiem na świecie powtarzam , Adas źle celuje bo za większa kasę miałby wypłatę od mniej znaczącego w sensie walki zawodnika - kasę, ajot i tak juz nie wypełni stadionu, odgrzewane kotlety - zagrywka kloszarda,
jak juz ktos napisał psy szczekają a karawana jedzie dalej :)
 Autor komentarza: Clevland
Data: 28-01-2019 22:43:45 
Washinghton bardzo niewiele pokazał - nie było nóg, nie było ciosów na wstecznym.
Fakt że Adam z ciosem skracał dystans i nie dawał miejsca, ale Martin pokazał jak walczyć z Adamem.

Wilder za podwójną gardą jest dziurawy na górze i na dole.
Szansa jest bardzo duża aby go trafić.

Adam w walce z Washingthonem pokazał oczko, silny cios itd.

Obawiam się, że Wilder podpuści Adama i go skontruje a dziur Adam ma wiele.
Skoro Wilder trafił i to jak Szpilkę w temo to odsłaniającego się Adama może jeszcze szybciej.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 28-01-2019 22:50:25 
oczywiście że może, ale też może dostać wpierdol życia bo jest twardy i zostać rozbity, jak stiverne, który myślicie dlaczego miał takie przerwy?
Wilder w pierwszej walce go zmasakrował, po 10 miechach rossy go położył, a po 2 latach przerwy ( o zgrozo jakim prawem walczył o pas?) został zabity boksersko w 1 rundzie, i nei zdziwie sie jak polozy go drewno joyce
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 28-01-2019 22:50:45 
A ja myślę że Adam mógłby wygrać z Wilderem,przecież mu nawet pin rundy kradł to co dopiero Kownacki ze swoim presingiem . Dla mnie 65/35 dla Wildera . Adaś ma twarda szczenke a ten cios Wildera nie jest aż taki zabójczy,tym bardziej jak nie będzie miał miejsca na jego zadanie.
 Autor komentarza: Boder
Data: 28-01-2019 22:57:59 
Życzę Adamowi jak najlepiej i zawsze będę dla niego zarywał noc, jakkolwiek to brzmi, ale z Wilderem ma akurat najmniejsze szanse. W mojej ocenie Wilder jest wręcz stworzony do walki z takimi bokserami jak Adam. Pomyślcie jakie atuty musiałby mieć ktoś, kto poradzi sobie ze stylem Adama? Dokładnie takie jak Wilder. Czyli przede wszystkim mocny i precyzyjny cios, dobra kontra, szybkość i solidna szczęka. U Wildera wszystkie te atuty są na wybitnym poziomie. Będę trzymał kciuki, ale wolałbym żeby walczył z Joshuą, bo ma największe szanse i najwięcej zarobi.
 Autor komentarza: val198
Data: 28-01-2019 23:18:37 
Tylko kiedy Adam miałby zawalczyć z Wilderem jak na niego w poczekalni czeka tylu chętnych jak Fury,Joshua,Breazeale.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 29-01-2019 00:14:32 
ale pin mial cos czego adam nie ma, dobra praca nog, adam prze a tkich wilder lubi
 Autor komentarza: BOXER
Data: 29-01-2019 08:45:22 
Adam niech walczy z Powietkinem,Whitem,Ortizem.Zobaczymy czy jest cos wart.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 29-01-2019 09:00:21 
Z mistrzów i z topu topów że tak się wyrażę to rzeczywiście Wilder mógłby pasować Adamowi najbardziej. Wszystko się zgadza- Wilder potrzebuje dużo miejsca by zadać cios, słabo radzi sobie w pół dystansie no i na nogach pracuje tak sobie. Teoretycznie więc ktoś taki jak Kownacki mógłby być bardzo groźny. Ale... Wilder bije bardzo mocno a to z taktyka Adama ala ta z Washingtona tzn przyjmij, nie przejmuj się i oddaj bardzo niebezpieczne połączenie. Gerald doprowadził do niebezpiecznej kontuzji i kto wie jak to by było gdyby był twardszy i madrzejszy. 2 runda i już poważny przeszkadzają cy uraz. A Wilder zdaje się być na tyle twardym i walecznym facetem że stawiam w ciemno że co najmniej tyle co Martin mógłby wytrzymać dodatkowo samemu po drodze bijąc znacznie potężniej niż bił Charles.

Szanse realne Kownacki ma ale nie ma co popadać w hurra optymizm po walce z Gerald em bo to facet który już wcześniej wykazywał się podejrzana twardością.
 Autor komentarza: piotr
Data: 29-01-2019 09:38:06 
Ortiz ma duży problem. Jest ciężko chory. Nadciśnienie.
Dlatego Ortiz wygląda na 55 lat.
Bez nadciśnienia Ortiz był by innym bokserem.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 29-01-2019 09:41:06 
Ile Szpilka tych rund ukradł? Trzy max? I to przy samych ciosach na gardę no ale ukradł i to czym? Samą pracą nóg. Kownacki jest usztywniony okropnie, wyszkolenie techniczne też jakby go nie było i brak obrony. I mówienie o tym , że Wilder potrzebuje miejsca na ciosy mija się zupełnie z faktami. Tak jest , ale przy tak walczącym Kownackim nie będzie musiał jakoś szczególnie go mieć. Tak jak pisałem parę postów niżej. Adam już po 20 sekundach walki był rozcięty więc jak Wilder trafiłby od początku to dla Kownackiego szybko by się to skończyło zwłaszcza , że Wilder jest szybki i ma celne oko, do tego lepsze warunki no i przy sztywnym Kownackim na nogach nie miałby z tym problemu.
 Autor komentarza: Boss78
Data: 29-01-2019 10:02:03 
Obawiam sie ze i Wilder i Antek beda Adama omijac..obaj lubia walczyc na dystans i to zeby przeciwnik stal wystraszony za garda a oni poluja..a z Adamae wiadomo ze od poczatku trzeba sie lac po mardach i ten respektu do mistrza mniec nie bedzie
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 29-01-2019 10:06:21 
"I mówienie o tym , że Wilder potrzebuje miejsca na ciosy mija się zupełnie z faktami. Tak jest , ale przy tak walczącym Kownackim nie będzie musiał jakoś szczególnie go mieć"

Oczywiście że Wilder potrzebuje dużo miejsca by jego ciosy nabrały mocy- to czym rozpoczyna dzieło zniszczenia to zazwyczaj długi prawy prosty bity bardzo szybko ale też obszernie. Nie przypadkowo Johan Duhaupas wytrzymał tyle ile wytrzymał i narobił Wilderowi sporo problemów itd.
Faktem jest też że Kownacki ze swoim parciem do przodu mógłby Wilderowi to miejsce skutecznie zabierać. Stąd np z Wilderem te szanse są znacznie większe niż chociażby z takimi pięściarzami jak Joshua (który oprócz atutów Wildera miałby dodatkowo przeciwko Adamowi znacznie większą siłę, bardzo mocny półdystans i zabójcze serie ciosów w zwarciu których się nie boi + lepszą pracę w dystansie), Ortiz czy Powietkin nawet.

Natomiast ważnym faktem jest to że Adam jest przy tym wszystkim dziurawy. Idąc na "wybitkę" często sporo zgarnia. Wilder jak mało kto miałby czym ostudzić jego zapędy i już pojedyncze pomyłki Kownackiego mogłyby go pokiereszować. Ponadto Wilder raczej jak Washington nie zwariuje po pierwszych przyjętych bombach i tak szybko się nie podda. Nie ma przypadku w tym że choćby taki Martin dał ostrą walkę i wytrzymał cały dystans. To Gerald jest dość miękki co już wcześniej zdradzał.
No i trzeba pamiętać że Adama taktyka kosztuje bardzo dużo siły- szczególnie walcząc z pięściarzami o tyle większymi.
Z Martinem miał wyraźny kryzys kondycyjny po którym to Charles znacznie poprawił swoje notowania a wręcz doprowadził Kownackiego do zatańczenia i wyraźnego odczucia ciosów.
Bardzo prawdopodobne więc że im dalej szła by walka z Wilderem (w szybkie przełamanie ciężko mi uwierzyć) tym gorzej by Kownacki sobie radził i tym łatwiej by go Wilder miał przycelować zanim wejdzie on do swojego dystansu.

Nie odmawiam mu szans ale ludzie trochę oszaleli na punkcie Adama po walce z Geraldem. Nie wiem czemu bo po pierwsze dla mnie Gerald był łatwiejszym krokiem niż Martin więc to żaden postęp a po drugie gdzie Geraldowi do tych najlepszych do których już się Kownackiego przymierza.

Kownacki to dla mnie poziom porównywalny do obecnego Dominica Breazeale. W sumie to ich walka to byłoby coś (wynik mógłby być różny). Dużo ich łączy choć walczą zupełnie inaczej ze względu na warunki. Dominic też wydaje się być surowy i sporo łyka ciosów natomiast jest twardy (tak jak Adam), bije mocno (nie jest to może zabójczy poziom tych najlepszych jak Powietkin, Joshua czy Wilder ale jednak) i serca odmówić absolutnie im nie można.
W ogóle Dominic chyba z tych Amerykańskich ciężkich jest najlepszy.

Taki Dominic to jak najbardziej pięściarz w zasięgu Adama. Wszyscy jeszcze lepsi pięściarze o pewnej charakterystyce to już ogromne wyzwanie.
 Autor komentarza: piotr
Data: 29-01-2019 10:27:16 
Ortiz ma duży problem. Jest ciężko chory. Nadciśnienie.
Dlatego Ortiz wygląda na 55 lat.
Bez nadciśnienia Ortiz był by innym bokserem.

Ekipa Wildera pod pretekstem walki z dopingiem mieszała w lekach (na ciśnienie) Ortiza.

W ogóle walka mogła się nie odbyć, bo mierzyli ciśnienie Ortizowi przed walką i miał bardzo złe wyniki.

Kownacki to będzie pierwszy prawdziwy test dla Wildera.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 29-01-2019 11:44:56 
BlackDog
Myślę podobnie. Na Adama za bardzo ludzie narzucili presje po tych wygranych i przymierzają go już do Mistrzostwa Świata a ja też nie widzę go z pasem na biodrach. Raz , że warunki za słabe na tych najlepszych a dwa już wszystko zostało powiedziane. Dziurawy jak ser szwajcarski w defensywie , brak pracy nóg i wyszkolenia technicznego. Martin ani Washington to żadne wyznaczniki tego jak dobry naprawdę jest Kownacki. Dla mnie powinien walczyć teraz z takim Brizilem , Parkerem i nawet Povietkinem i na tle takich rywali po walce wyciągać wnioski.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 29-01-2019 12:11:37 
Trener przygotowania fizycznego by się przydał Adamowi patrząc z perspektywy pojedynku z Martinem.
Być może duża ilość zadawanych ciosów sprawia że się wystrzeliwuje i traci kondycję.

To że wygląda jak wygląda nie ma tutaj znaczenia. Mięśnie potrzebne do stabilizacji oraz te które się wypracowuje ćwicząc np. dynamikę są mało widoczne.

Problemem jest to o czym zawsze piszę - ręce nie wracają do brody, brak uników.
Technik bierze Adama na kontrę, albo trafia go w wymianie.
Pokazał to Szpilka czy Martin.

Adam ma mocną szczękę, ale Wilder potrafi trafiać w wymianach, czy po unikach, nawet na wstecznym.

Adam ma większe szanse na skuteczne trafienie Wildera niż Szpilka miał na zrobienie go na nogach.
Problem z tym że przez to że jest bardziej odkryty niż Szpilka ryzykuje znacznie bardziej...

Moim zdaniem Adam nie powinien wychodzić do Wildera, chociaż widzę pewne szanse...
 Autor komentarza: piotr
Data: 29-01-2019 12:58:25 
"Technik bierze Adama na kontrę, albo trafia go w wymianie.
Pokazał to Szpilka czy Martin."

Ale Wilder poza poprawnymi prostymi ma zerowa technikę.
To już AJ jest bardziej poprawny technicznie.


W walce w zwarciu Wilder ma mniejsze szanse, bo ma krótsze i wolniejsze ręce.

Tylko na dystans ma Wilder szansę, ale jego żałosna praca nóg do tego do końca nie predestynuje...

Zobaczymy. Styl robi walkę!
 Autor komentarza: Clevland
Data: 29-01-2019 15:05:43 
Cięzko się walczy z ludźmi którzy nie mają techiniki...

Mi Wilder zaimponował w walce z Ortizem gdy idąc do tyłu zrobił unik i trafił Ortiza (czym go nawet lekko zamroczył).

Trafienie Szpilki to mistrzostwo świata...

Szansą jest to że Wilder przy podówjniej gardzie bardzo wysysoko podnosi ręce.
Na dół wsadzał mu ciosy Fury a na górę między innymi Molina.
 Autor komentarza: myyyk
Data: 29-01-2019 18:02:30 
Nie widzę sensu w walkach Adama z "drugą linią" HW. Nie ma po co, od jednej walki nie stanie się innym bokserem, chyba że w tym sensie, że złapie bombę, która go złamie.

Adam powinien zawalczyć z nazwiskiem bez ciosu, wygrać bezpiecznie dla siebie, czyli zbierając mało, a potem iść po pas Wildera. Weryfikowanie Adama z jakimś np. Pulevem to eksperyment dla komentatorów, którzy mogliby sprawdzić swoje przewidywania, ale żaden pożytek dla samego Kownackiego. Szkoda głowy i czasu.

Wilder jest oczywiście niebezpieczny, ale ma też gorąca głowę i pójdzie na bitkę, czyli się odsłoni i może coś zbierze. Jest fizycznie duży, nie będzie w stanie cały czas łapać dystansu, a Adam mocno bije z nietypowych płaszczyzn. Jest szansa.
AJ jest zbyt ostrożny, nie da się łatwo trafiać, wyjdzie parę razy z kontrą, wygra na punkty i szansa zniknie.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 29-01-2019 18:36:30 
Łądnie
Pieknie

ALE

pod koniec roku Wilder juz nie bedzie miszczem !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.