MICHAŁ CIEŚLAK O WALCE Z KALENGĄ: MUSZĘ UWAŻAĆ NA JEGO SIERPY

- Na pewno będę musiał uważać na jego mocne sierpy. Ale właśnie o taką trudną walkę prosiłem - mówi Michał Cieślak (17-0, 11 KO), który 1 marca podczas gali w Legionowie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem świata WBA kategorii cruiser w wersji tymczasowej, Yourim Kayembre Kalengą (23-5, 16 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-01-2019 18:44:11 
Ciekawe jakiego Kalengę zobaczymy, czy będzie mu się chciało boksować? Mam nadzieje że przyjedzie dobrze przygotowany i da fajną walkę, bo stać go na to. Co do Cieślaka, po ewentualnej wygranej co dalej, rok przerwy?
 Autor komentarza: Mike555
Data: 28-01-2019 21:13:28 
Cieślak jest za mało aktywny. Powinien trenować w USA i częściej walczyć z już nieco lepszymi. Kalenga jest ok ale taka walka powinna być wcześniej. Tyle, że u nas to standard. Nabicie rekordu na ogórkach, a potem skok na głęboką wodę i szybkie KO.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 28-01-2019 21:34:55 
Plus dla Cieslaka za rozsądne podejście tu nie ma co wybiegać poza walke, już był od Babilona taki jeden co drapał czołowke po plecach i skonczyło sie na nokaucie od pielęgniarza. Na przeciwnika nia ma co marudzić Kalenga to dobry zawodnik w dobrym dla boksera wieku ostatnio słabszy okres ale moze sie jeszcze odbudować własnie na cieslaku. Szacunek dla Babilona za przeciwnika i dla Cieslaka za sprzedawanie biletów niewielu bokserów to potrafi. Gwiazda Faceobooka z tysiącami obserwujących na przyklad nie a gaży żąda kosmicznych. Mimo wszystko nie mam przekonania do Cieslaka tak jak juz pisałem po odstawieniu sterydów i złamaniu ręki boksuje słabiej. Szkoda ze Babilon nie zestawi Talarka z Czerkaszynem to była dobra walka niestety strach przed Borkiem i Polsatem jest za duży w sumie rozumiem Babilona on w odróznieniu od Borka i Wasilewskiego żyje z organizacji gal wiec nie moze sobie pozwalić na drażnienie telewizji.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 28-01-2019 22:03:43 
Przyluftuje mu srogo sterydem z bajcepsa to się nogami nakryje i będzie po walce.
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 28-01-2019 23:04:54 
Przed eksperymentem z HW Michał regularnie narzekał na problemy z wagą. Teraz nic takiego nie usłyszałem. Odnalazł receptę na bezproblemowe robienie 90,7 kg. czy przekonał się, że ciężka jednak nie dla niego i z dwojga złego lepiej spiąć pośladki zrzucając parę ładnych kilosów?
Ja (pewnie jak większość) bardziej widzę M.Ć. w CW.
 Autor komentarza: Moonshine
Data: 29-01-2019 03:33:06 
@salomoni
Zszedl z dopalaczy, miesni troche zlecialo to I wage latwiej zrobic. Miesen ciezszy od tluszczu, wiec nawet niewielka strata robi roznice na wadze w porownaniu z tkanka tluszczowa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.