CIEŚLAK-KALENGA: RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA GALĘ W LEGIONOWIE

Już dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o tym, że dobrze znany polskim kibicom Youri Kayembre Kalenga (23-5, 16 KO) przetestuje ostro Michała Cieślaka (17-0, 11 KO). Gala Friday Boxing Night odbędzie się 1 marca w Legionowie. Organizatorem jest Tomasz Babiloński ze swoją grupą Babilon Promotion.

Pięściarz z Radomia zawsze daje widowiskowe walki, a agresywny styl przeciwnika w połączeniu z mocnym uderzeniem po obu stronach są gwarantem dobrego widowiska. Pochodzący z Kongo, a trenujący i zamieszkały na stałe we Francji "Byk" to były mistrz świata wagi junior ciężkiej federacji WBA w wersji tymczasowej. Pas zdobył w czerwcu 2014 roku pokonując na punkty Mateusza Masternaka. W zeszłym roku przegrał rewanż z "Masterem". Zanim stracił pas, zdążył go jeszcze obronić w konfrontacji z mocnym Dentonem Daleyem. Tytuł utracił po punktowej porażce z Denisem Lebiediewem, ale zdołał posłać świetnego Rosjanina na deski. Będzie więc sporym zagrożeniem dla Michała od pierwszego do ostatniego gongu.

Cieślak w zeszłym roku boksował tylko w czerwcu, za to dwukrotnie, pokonując najpierw na punkty Siergieja Radczenkę, a potem stopując (TKO 5) Dusana Krstina.

KUP BILET NA GALĘ W LEGIONOWIE Z WALKĄ WIECZORU CIEŚLAK vs KALENGA >>>

Poza walką wieczoru zobaczymy również ciekawego debiutanta. Patryk Cichy, bo o nim mowa, zdobywał medale w każdym kolorze podczas MP Seniorów, Juniorów i Kadetów. Między linami zaprezentują się jeszcze Piotr Gudel (9-2-1, 1 KO) oraz "Miss Ringu", Wiktoria Sądej. Pod linkiem znajdziecie sprzedaż biletów na imprezę w Legionowie. Gala będzie transmitowana na kanałach Polsatu Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.