Archiwum wiadomości z dnia: 2019-01-22

 

OFICJALNIE: WBO ZARZĄDZA WALKĘ ANDRADE vs SAUNDERS

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Billy Joe Saunders (27-0, 13 KO) został wyznaczony obowiązkowym pretendentem dla mistrza świata federacji WBO w wadze średniej Demetriusa Andrade (27-0, 17 KO). Obozy obu pięściarzy mają teraz 30 dni na negocjacje, a jeśli w tym okresie nie uda im się osiągnąć porozumienia, organizatora ich pojedynku wyłoni przetarg.
HEARN: WHYTE MOŻE NIE DOSTAĆ PRĘDKO KOLEJNEJ SZANSY

Wciąż nie wiadomo, kto będzie kolejnym rywalem zunifikowanego czempiona kategorii ciężkiej Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO). Promotor pięściarza Eddie Hearn twierdzi, że głównym faworytem do starcia z jego podopiecznym stał się ostatnio Jarrell Miller, ale jednocześnie ciągle stara się nakłonić do walki Dilliana Whyte'a (25-1, 18 KO). Tyle że ten nie jest zadowolony z warunków finansowych.


WIDEO: WALKA TOMASZ NIEDŹWIECKI vs MICHAŁ SOCZYŃSKI (-91kg)

To bezsprzecznie dwaj najlepsi zawodnicy wagi ciężkiej, a prawdopodobnie również w super ciężkiej, gdyby zdecydowali się na taki krok. W finale Pucharu Polski Seniorów naprzeciw siebie stanęli Tomasz Niedźwiecki (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) oraz Michał Soczyński (KS PACO Lublin). I zgodnie z oczekiwaniami dali kibicom świetną, zażartą walkę. Lektura obowiązkowa dla kibica boksu.


ROZPISKA BOKSERSKA GALI RCP 3 W POZNANIU

W imieniu organizatorów mamy zaszczyt zaprezentować Państwu część bokserską karty walk gali Boxing Production RCP 3, która odbędzie się 24 lutego w hali UAM w Poznaniu (ul. Zagajnikowa 9). Pozostałą część widowiska będą stanowić walki w formule K-1.BOKSERSKI MARATON W SZCZECINIE

Amatorski boks rusza ostro od nowego roku, dopiero co skończył się Puchar Polski Seniorów, czy Ogólnopolski Turniej w Boguchwale, a przed nami gorąca sobota w Szczecinie. Zgłoszenia jeszcze trwają, a już 120 zawodników na liście walk na trzech ringach. Dodatkowa zachęta przygody z dyscypliną, a może i występów lub choć poczuć klimat na bezpłatnych 'Feriach z Boksem' - szczegóły w rozwinięciu.