HEARN: USYK AUTOMATYCZNIE ZOSTANIE PRETENDENTEM DLA JOSHUY

Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), który od jakiegoś czasu współpracuje też z Aleksandrem Usykiem (16-0, 12 KO), stwierdził, że po przenosinach do wagi ciężkiej Ukrainiec najprawdopodobniej zostanie obowiązkowym pretendentem do pasa WBO.

Usyk dzierży tytuł tej federacji - a także pasy WBA, WBC i IBF - w kategorii junior ciężkiej. Wkrótce ma się jednak przenieść do królewskiej wagi, gdzie ma zostać pretendentem dla Joshuy.

- Zgodnie z przepisami WBO Usyk automatycznie zostanie pretendentem, jeśli zmieni wagę. Widziałem się z ludźmi z WBO w ubiegłym tygodniu w Portoryko - stwierdził Hearn.

- Pierwszy w rankingu jest Dillian Whyte, ale ta walka nie zostanie zarządzona jeszcze przez jakiś miesiąc, a odbyć będzie się musiała dopiero we wrześniu lub październiku - dodał.

Joshua ma wrócić na ring 13 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie. Whyte jest brany pod uwagę jako jego rywal, ale 30-latek odrzucił już jedną ofertę obozu AJ-a.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ArturSzklankaSzpilka
Data: 22-01-2019 15:37:12 
Czyli chcą go od razu rzucić na pożarcie, zanim się nauczy walczyć z kolosami. Nieładnie z ich strony.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-01-2019 16:39:26 
WBO nie ma nic do gadania, najpierw Usyk musi przejść eliminator w stajni Hearna. Może Whyte, może Allen a może zapuka do Chisory i jego namów? AJ jest hodowany do Wildera, razem rozbiją bank a później ochłapy może brać kto chce.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 22-01-2019 17:02:29 
Szczerze to takie wrzucenie Usyka na AJ w pierwszej walce moze sie okazac dla Hearna dobre. AJ jak przegra to bedzie rewanz (malo prawdopodobne), jak wygra to Usyk bedzie kolejnym zawodnikiem z czolowki na swietne zestawienia tj. kims kim teraz jest Chisora/Takam/Povetkin/Parker/Whyte na chwile obecna ma wyzsze notowania. Bedzie komu z kim robic walki.

Co do samego Usyka to watpie zeby on chcial na pierwsza walke wychodzic do AJ, co prawda raczej nie trzeba go uczyc do walki z wiekszymi ale na start nie wydaje mi sie zeby nawet wyszedl do Ortiz/Povetkin.. bedzie ktos slabszy, ale ma do tego pelne prawo
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-01-2019 19:30:52 
Usyk to jedna bardzo ciekawych opcji dla AJ-a nie biorąc pod uwagę zajętych rewanżem Wildera i Fury'ego.

Pytanie czy Ukrainiec zdecyduje się tak szybko "zagrać Va banque". Walka z AJ Mount Everest Usyka. Już zmiana kategorii może być wyzwaniem a tu mówimy o ataku na obecny nr 1 i zgarnięcie większości pasów...
Wątpię by Oleksander aż tak się pośpieszył. Wątpię i osobiście bym wolał by zaczął "delikatniej", bez pośpiechu.

Facet jest fenomenem. Jest naprawdę mistrzem nie z przypadku ale takim samym osobnikiem jest w Hw Anthony. To jednak kategoria wyżej.
Myślę że kasa musiałaby być naprawdę olbrzymia by się Usyk zdecydował na pierwszą walkę od razu z Antkiem.
 Autor komentarza: skopek
Data: 22-01-2019 21:03:03 
jeba.y hearn !!!!!
 Autor komentarza: adamo
Data: 22-01-2019 22:49:51 
Patrząc na całą czołówke HW jasno można stwierdzić ze wszyscy mają w piżdzie pana Hearna i Antonego
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.