PROMOTOR FURY'EGO: REWANŻ Z WILDEREM NA PRZEŁOMIE KWIETNIA I MAJA

Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) deklaruje, że przed rewanżem z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO) chętnie stoczy walkę z kimś innym, ale jego promotor Frank Warren negocjuje drugie starcie z mistrzem WBC wagi ciężkiej już na wiosnę.

Władze World Boxing Council zarządziły obowiązkowy rewanż i dały obu obozom czas na rozmowy do 5 lutego. Potem może odbyć się przetarg na organizację pojedynku rewanżowego. Pieniądze z tego przetargu byłyby dzielone w stosunku 60 do 40 na korzyść championa. Pojawia się już nawet konkretna data ewentualnego rewanżu - 27 kwietnia.

- W tej chwili negocjujemy drugą walkę i spodziewam się, że dogadamy się do czasu jaki wyznaczyła nam federacja. Chcielibyśmy doprowadzić do pojedynku w Wielkiej Brytanii, lecz do tanga trzeba dwojga, a największe pieniądze leżą jednak w Ameryce. W grę wchodzi ostatnia sobota kwietnia, ale do rewanżu mogłoby dojść również w maju - powiedział Warren.

Przypomnijmy, że w pierwszym pojedynku na początku grudnia pomimo dwóch nokdaunów pretendenta sędziowie orzekli po dwunastu rundach remis. Tak oto pas pozostał przy Wilderze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 21-01-2019 11:38:00 
ciekawe jaki bedzie przebieg rewanzu? Wilder zapewne bedzie pieprzył, że nauczył się Furego i go znokautuje, a Fury, że nie da się złapać i wygra w cuglach. W sumie to przebieg walki zapewne bedzie wlasnie taki, bo watpie zeby np. Wilder myslal ze wypunktuje Furego.. juz wieksze szanse ma chyba Fury zeby zrobic KO na DW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 21-01-2019 13:57:02 
Jak Fury nie będzie pajacował to ośmieszy Wildera..
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 21-01-2019 14:38:55 
MLJ

A czy Fury pajacował, jak zaliczył dwukrotnie dechy w pierwszej walce?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 21-01-2019 15:49:49 
Jak już zaliczył to nie przypomminam sobie, ale wcześniej zdarza mu się podczas tej walki..
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 21-01-2019 17:20:25 
Tak, tylko te nokdauny nie były efektem pajacowania, tak jak ten z Cunninghamem. A przy drugim, aż dziw, że wstał. Teoretycznie Fury w rewanżu może być jeszcze lepszy, w końcu to była dopiero trzecia walka po przerwie, pierwsza poważna. Ale Wilder wciąż może go trafić...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.