Archiwum wiadomości z dnia: 2019-01-20

Mateusz Polski (KSW Róża Karlino) to medalista Mistrzostw Europy oraz Igrzysk Europejskich. Nasz najlepszy pięściarz boksu olimpijskiego nie miał sobie równych w Człopie podczas Pucharu Polski Seniorów. Żaden z rywali nie wytrzymał z nim nawet pełnej rundy. W finale zastopował równie szybko Mateusza Baszę.

Adam Kulik (KS PACO Lublin) to nowa siła w polskiej wadze super ciężkiej. Pięściarz z Lublina robi stałe postępy, w zeszłym roku zdobył srebro Mistrzostw Polski, a teraz wygrał właśnie Puchar Polski Seniorów. W finale pokonał Amadeusza Radomskiego w zaledwie minutę. Zobaczcie 'Godzillę' w akcji.

WASZYM ZDANIEM: PACQUIAO vs BRONER

Kiedy do ringu wchodzi mistrz świata w ośmiu kategoriach wagowych, nie wypada spać! Za kilka godzin w Las Vegas znamienity Manny Pacquiao (60-7-2, 38 KO) mierząc się z krnąbrnym Adrienem Bronerem (33-3-1, 24 KO) postara się udowodnić, że mimo 40 lat na karku nadal jest jednym z najlepszych pięściarzy globu. A to jest temat dla Was - kibiców!