STANOWCZY ELLERBE: NIE BĘDZIE REWANŻU MAYWEATHER-PACQUIAO

Leonard Ellerbe, dyrektor generalny stajni Mayweather Promotions, stwierdził na konferencji prasowej po walce Pacquiao-Broner, że nie dojdzie do pojedynku rewanżowego pomiędzy Filipińczykiem a Floydem Mayweatherem Jr.

Mayweather odwiedził Pacquiao w szatni przed walką, a potem oglądał ją z trybun. Pytany po pojedynku, czy "Pac Man" i "Money" Floyd ponownie skrzyżują rękawice, Ellerbe odparł stanowczo: - Nie. Floyd jest na emeryturze. Nie ma w tym żadnego sensu.

Kiedy jeden z dziennikarzy zasugerował, że sensowne mogłyby być olbrzymie pieniądze, które Mayweather by zarobił za ten pojedynek, Ellerbe odpowiedział, że "nie zawsze chodzi o pieniądze".

- Dwudziestego czwartego lutego Floyd skończy 42 lata. Co za dużo, to niezdrowo. Co miałby z tych pieniędzy, gdyby nie mógł ich wydawać? - powiedział.

Dodał, że dla Pacquiao nie brakuje innych ciekawych walk w wadze półśredniej.

- Wiemy, jakie są opcje - Danny Garcia, Keith Thurman. Myślę, że to byłyby dla niego bardzo dobre walki. Ale sami musicie pytać o to senatora. Uważam, że to był naprawdę dobry występ. Stary dobry Pacquiao. Świetny zawodnik - stwierdził.

Pacquiao wygrał z Bronerem jednogłośną decyzją sędziów. Punktowano 117-111 i dwukrotnie 116-112.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-01-2019 09:22:20 
Jak dla mnie to nie ma znaczenia czy zawalczą czy nie. Ja bym się do tego cyrku nie dołożył więc jak inni chcą takiej walki to nich płacą.
Jeśli chodzi o Garcie i Thurmana, to na tak. Garcia już wchodzi w past prime a Thurman wiecznie boryka się z kontuzjami, ale mimo wszystko byłby faworytem.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 20-01-2019 10:02:58 
Niepotrzebny rewanż, mimo 42lat dobrze przygotowany Floyd znowu w podobny sposób robi filipino na pkt, Floyd wróci na jeszcze jakąś wielką walkę, ale nie z Pacmanem, tu już wszystko jasne jest i nie da sie drugi raz wygenerować takich pieniędzy, a jeśli Money ma wyskoczyc z kimś na ,, powazną" walke to za grubą kase rzędu 200/250mln, i nie dziwota że tyle chcę, 42 na karku, od kilku ładnych lat ,, past", od 3,5 roku praktycznie nieaktywny (nie ma co liczyć Conora czy tego Japonczyka), utrata 0 w rekordzie baaardzo duża i dobry chajs sie należy.
Niestety ale myślę że skończy się to na rewanżu z Canelo za właśnie jakieś 300baniek i Floyd to starcie przegra przed czasem, wiele legend wracało i dostawalo wpierdol życia, z Maywetherem będzie podobnie, a szkoda bo wielki szacun mam do jego sportowych osiągnięć.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 20-01-2019 10:23:21 
Tak samo jak poprzednik . Wolalbym Canelo - Floyd , aczkowilek Manny pokazal sie z dobrej strony z Floydem . Walka byla bliska remisu :)
 Autor komentarza: iron4
Data: 20-01-2019 11:11:24 
Deadpool89
Gdyby doszło do walki Floyda z Canelo to po raz pierwszy bym kibicował meksykańcowi.
 Autor komentarza: shakal
Data: 20-01-2019 11:13:16 
jak dla mnie to walka z Canelo skończyłaby się w podobny sposób jak ich pierwsza walka. Myślę, że Floyd go robi jak dzieciaka - jest o wiele szybszy i znowu nie będzie dawał się trafić - wiek raczej jakoś bardzo tu nie wpłynie, bo przez ostatnie kilka lat Floyd raczej się oszczędzał a i dobrze się prowadził
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 20-01-2019 12:29:12 
Fatalna wypowiedź gościa od Floyda! Mógł się chociaż powsrzymać i przeczekać a nie gadać takie rzeczy tuż po fajnej walce Pacmana. Przecież ludzie to odczytają jako paniczna ucieczka Floyda przed Mannym, który okazało się, że jest jeszcze w formie. "Kasa kasą, ale może od Pacmana dostać taki wpierdol, że nie zdąży jej wydać". No tak wyszło :)
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 20-01-2019 12:31:46 
Swoją drogą, byłaby tutaj pewna sprawiedliwość. Floyd przeciągał termin walki, czekał aż Pacman się wystrzela, wyboksuje przez swój dynamiczny styl, bo wiadomo było że Floyd lepiej się konserwuje. I wykorzystał to. Teraz, po latach, sytuacja się odwróciła bo Pacman był aktywny, a Mayweather się przez ten czas wydurniał i szlajał. I to Manny miałby teraz przody. Niech do tej walki dojdzie, a co.
Poza tym, którz nie chciałby zobaczyć porażki Floyda?
 Autor komentarza: Laik
Data: 20-01-2019 13:19:16 
Nie wierzę! Myślałem, że te czasy już nie wrócą. A jednak!

Floyd znowu się kogoś boi! On znowu ucieka przed Pacquiao!

On zawsze dobierał sobie łatwych rywali.

w 2015r. Pacman był już stary, dlatego Floyd wziął walkę. Teraz, gdy Pacman jest z powrotem młody, to Money walki nie weźmie. Boi się stracić zero w rekordzie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-01-2019 16:13:38 
Floyd vs Canelo się nie wydaży. Floyd nie pójdzie w górę a Rudy nie da rady zejść ze średniej. W pierwszej walce wyglądał jak maratończyk z Etiopii być może dlatego tak wysoko przegrał bo był wycieńczony i wysuszony na wiór.W średniej ta walka wyglądała by inaczej. Oczywiście nie twierdzę że Rudy by to wygrał, ale jak ogłosili tą walkę to mówiłem że jak Rudy nie da rady to nikt nie da, no i się nie myliłem.
 Autor komentarza: leon84
Data: 20-01-2019 22:00:51 
@deadpool89
Masz chyba słąbe rozpoznanie w realiach boksu.Do walki z Canelo tak jak kolega wyżej napisał nie dojdzie.Różnica wag to po pierwsze,poza tym FMJ obojętnie zajaką kase nie wyjdzie do Canelo.Po pierwsze i tak niezłą kasę robi na pokazówkach więc po co mu ta walka z Canelo.Po drugie Canelo jest w szczytowej formie,a FMJ ma 42 lata.Ta walka wiadomo jak by się skonczyła.
 Autor komentarza: Wyczesany
Data: 20-01-2019 22:54:24 
I dobrze. Walka niepotrzebna, ewentualny rewanż to mógł być dużo wcześniej teraz to nie ma sensu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.