WHYTE I BREAZEALE CHĘTNI NA WALKĘ

Dillian Whyte (25-1, 18 KO) i obowiązkowy pretendent do tytułu WBC w wadze ciężkiej Dominic Breazeale (20-1, 18 KO) ponownie wyrazili zainteresowanie skrzyżowaniem rękawic. Negocjacje w sprawie tego pojedynku prowadzono już w ubiegłym roku.

- Mam nadzieję, że jakoś dogada się z Premier Boxing Champions, tak abyśmy mogli zaboksować. Ludzie mówią o tym pojedynku już od jakiegoś czasu. Lubię zadowalać kibiców, jeśli więc chcieliby to zobaczyć, to jestem za - powiedział Breazeale.

- Chcę walczyć z Breazeale'em. Nie musi to być Premier Boxing Champions, może być Matchroom i Sky Sports. Jak on też chce boksować, to możemy to zrobić. To łatwa walka do zrobienia, zróbmy ją pod koniec kwietnia lub na początku maja. Mogę z nim walczyć w Ameryce, ale co on może mi tam zaoferować? Ja mogę mu zaoferować więcej w Wielkiej Brytanii - stwierdził z kolei Whyte.

Anglik odrzucił niedawno propozycję rewanżu 13 kwietnia z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO), uznając, że otrzymana oferta nie spełnia jego oczekiwań finansowych. Breazeale twierdzi, że w stawce walki z Whyte'em powinien się znaleźć tytuł tymczasowego mistrza WBC.

- Idealnie. Dla mnie gra, ale też wcale nie potrzebuję walczyć z nim o jakiś pas - skomentował Whyte.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 18-01-2019 11:32:24 
Co jak co ale Whyte nie omija nikogo. Za chwile bedzie mial lepszy albo tak samo dobry resume jak Wilder, przy polowie walk mniej.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 18-01-2019 12:23:20 
Ciekawa walka, w mojej ocenie Whyte faworytem. Breazeale ma super warunki, ale jest znacznie mniej aktywny i chyba nie podchodzi do bosku na 100% profesjonalnie. Whyte jest surowy technicznie, nie ma warunków jak dzisiejsza top3, ale trzeba przyznać, że walczy z każdym chętnym z czołówki. Jeśli Breazeale myśli o walce o pas WBC to w czasie kiedy Wilder będzie odbywał rewanż z Furym powinien sobie wyszukać dobrego przeciwnika. Podejrzewam, że wygrany tej walki byłby następnym rywalem Wildera jeśli ten pokona Furego.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 18-01-2019 13:36:24 
Panowie zapominacie o Pulevie z którym walki odmówił, mimo ze miał eliminator ibf ta walka tez jest wątpliwa wobec konfliktu stacji telewizyjnych w kazdym razie odpada w ameryce a za walke w anglii Brezale bedzie chciał duzych pieniedzy a Whyte ostatnio z Hearnem nie ma po drodze.
 Autor komentarza: Piote
Data: 18-01-2019 14:46:47 
Może być całkiem fajna walka, ale milion razy bardziej wolałbym któregokolwiek z nich vs Ortiz.
A tymczasem Ortiz dostaje Hammera... :/
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.