WACH NACISKA SZPILKĘ NA REWANŻ: ZWYCIĘZCA BIERZE WSZYSTKO

Mariusz Wach (33-4, 17 KO) wydał oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym domaga się rewanżu z Arturem Szpilką (22-3, 15 KO).

Obaj panowie skrzyżowali rękawice w listopadzie. Wach posłał "Szpilę" na deski w samej końcówce, ale na kartach sędziów przegrał niejednogłośną decyzją.

ARTUR SZPILKA Z NOWYM TRENEREM >>>

"10 listopada 2018 roku w Gliwicach daliśmy z Arturem Szpilka dobrą, równa walkę. Sędziowie orzekli o niejednogłośnym zwycięstwie Szpilki. Ja, moi trenerzy, przyjaciele, a także wielu postronnych kibiców w Polsce i zagranicą widziało werdykt inaczej. Szpilka obiecał mi rewanż. Jego promotor także. Minęły dwa miesiące i nie ma żadnych konkretów. Wcześniej Artur tłumaczył się brakiem trenera do rewanżu ze mną. Tymczasem czytam o nowym pomyśle walki Szpilka vs Diablo. Promotor Artura mówił o mniejszych gażach, podobno telewizja też naciska. Coś tu nie gra. Mam uczciwą propozycję. Walczmy wiosną. Kasę niech zgarnie zwycięzca, a przegrany niech boksuje za darmo. Kasy na organizacje wtedy na pewno wystarczy. Jeżeli Artur i jego Promotor nie doprowadzą do tego rewanżu, to kibice w Polsce i zagranicą niech sami wyciągną wnioski dlaczego. Ja ze swojej strony dałem najlepszą propozycję, by rewanż się odbył. Czekam do końca stycznia na odpowiedź" - napisał Wach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 17-01-2019 16:55:44 
Wach wie co trzeba zrobić w rewanżu, przed 1 walką niby też wiedział ale nie do końca to wykonał, teraz poszedłby mocniej i wygrał przez KO, Szpilka też o tym wie dlatego przybąkuje o Diablo, Włodarczyk jest najbardziej leniwym bokserem w PL a do tego to cruiser, nie bije najsłabiej, w porównaniu do ciężkich to ten cios jednak dużo nie znaczy, gabaryty też mniejsze od Wacha więc dobrać się do niego łatwiej, ale nawet Włodarczyk byłby dla Szpilki zagrożeniem - tyle że mniejszym niż Wach w rewanżu
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-01-2019 17:27:52 
Szach mat panie Wasyl. Szpilek z trenerem czy bez lepszy już nie będzie, z resztą Wach też nie. Jak się nie ma co się lubi to i taka walka na polskim rynku się nada. Na księcia Izu nie ma co liczyć że szybko się pokaże w ringu, reszta Polskiej HW nawet nie jest warta komentarza.
 Autor komentarza: DTOsman
Data: 17-01-2019 17:29:24 
Jeszcze żeby Wach wyszedł tak naładowany do ringu to możnaby byc spokojnym o wynik.
 Autor komentarza: iron4
Data: 17-01-2019 17:42:14 
Zaraz Szpilman mu odpowie na instagramie.
 Autor komentarza: G0ral
Data: 17-01-2019 18:44:43 
Wach jak to ma w zwyczaju pierwszą walkę przespał. Gdy tylko ruszył odważniej Szpila miał duże problemy.
O wynik Mariusz może mieć pretensje tylko do siebie.Nie chciał zaryzykować - bał się, że spuchnie? Jakby ruszył na Artura od pierwszego gongu, tak jak w 10 rundzie, to moim zdaniem walka nie wyszłaby poza trzecią rundę na korzyść Wikinga.
Pytanie czy Wach nie przespałby by rewanżu? Ja myślę, że byłoby bardzo podobnie. Wach i Szpila bez ryzyka i wygrana Artura na punkty, bo ciężko wpłynąć na mentalność Wacha.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 17-01-2019 20:35:48 
jakie to szach i mat? nikt na to nie pozwoli, z resztą to głupie, obaj będą płacić za przygotowania, a na koniec jeden wyjdzie ze strata zdrowia i bez kasy?
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 17-01-2019 21:15:14 
Dajcie spokój z tanimi zagrywkami. Mariusz a za co opłacisz swój sztab? No chyba że masz tyle odłożone... Ale i tak szkoda. Za darmo się nie walczy, tak jak żadnej pracy nie wykonuje się "bo lubię".
Wg mnie pomysł rewanżu całkiem ciekawy, chociaż Szpila- Włodarczyk dużo bardziej mi się podoba.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 18-01-2019 07:41:48 
Za pierwszym razem zalał się jak Wieprz, podszedł na wyjebaniu, może się uda znokautować. A teraz co nagle złość sportowa ? Przestańcie ludzie łykać to, chłop chce jeszcze raz zarobić łatwo bez wyjazdu.
 Autor komentarza: xionc
Data: 18-01-2019 09:45:34 
takie propozycje maja wartosc medialna, ale znikoma negocjacyjna, wyglada ze tego rewanzu nie bedzie...
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 18-01-2019 12:29:17 
Wach sam sobie winien, bo w pierwszej walce obudził się dopiero w ostatniej rundzie. Rozumiem, że czasem trzeba walczyć asekuracyjnie, ale przecież Wach idąc do przodu ze Szpilką nic nie ryzykował, bo nawet nadziewając się na jakiś cios i tak by to ustał.
Rewanż chętnie bym obejrzał, bo jak na polskie podwórko to ta walka jest ciekawa, to chyba dwóch najlepszych polskich ciężkich trenujących w kraju.
 Autor komentarza: Miro
Data: 18-01-2019 12:50:50 
Ja myślę, że Wach zawsze walczy zachowawczo , bo niby się rozkręca a tak na prawdę to On chyba obawia się narzucić tempo od 1 rundy , bo nie ufa swojej kondycji i boi się, że sam z wysiłku by wypluł zdrowie. Bo atak starszych panów zabiera dużo sił, Widać było jaki wypruty był Ortiz po zaatakowaniu Wildera.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.